Connect with Us

FOTO- Aktorja e Rebelde, i thotë ‘PO’ propozimit romantik për martesë/ Njihuni me partnerin e saj simpatik

Showbizz

FOTO- Aktorja e Rebelde, i thotë ‘PO’ propozimit romantik për martesë/ Njihuni me partnerin e saj simpatik

Publikuar

-

Ajo u bë e njohur në Shqipëri, si “Celina e shëndoshë”, në telenovelën e suksesshme “Rebelde” në vitin 2004.

Aktorja meksikane Estefanía Villarreal , ka treguar së fundmi përmes një postimi në rrjetet sociale se do të martohet së shpejti, duke treguar unazën e fejesës që partneri i saj, Gidi Shwartz , i dha asaj gjatë një udhëtimi me varkë në mes të detit të Karaibeve.

“Ndërsa ujërat mbulojnë detin, dashuria jote më mbulon. Unë thashë po dhe do të bëja gjithçka me të. E lumtur që e bëj historinë time pjesë të tyre, ”shkruajti Celina me një foto në të cilën shfaqet në shoqërinë e burrit të saj të ardhshëm duke treguar unazën e saj të fejesës spektakolare.

Gjithashtu bashkëshorti i saj i ardhshëm, ka postuar një foto duke shkruar :”Unë të dua”.

Kujtojmë se vitin e kaluar, Estefania ishte pjesë e kastit të telenovelës Televisa, dhe paralelisht me karrierën e saj të aktrimit, ish “Rebelja” ka arritur të qëndrojë edhe në botën e modelimit si një imazh i fushatave të rëndësishme reklamuese./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: