Connect with Us

“Kujtime të bukura që na trishtojnë”/ 5 vite pa Dr. Florin, Ermal Mamaqi bën dedikimin prekës

Showbizz

“Kujtime të bukura që na trishtojnë”/ 5 vite pa Dr. Florin, Ermal Mamaqi bën dedikimin prekës

Publikuar

-

Ditën e djeshme u bënë rreth 5 vite që këngeëari Dr. Flori është ndarë nga jeta, dhe miku i tij më i ngushtë Ermal Mamaqi, nuk lë rast pa e kujtuar.

Rrugës për në Përmet,ai është rikthyer në të njëjtin vend ku shkonte me Dr. Florin 8 vite më parë, dhe ka ndaluar në lokalin ku drekonin bashkë, dhe ku asgjë s’kishte ndryshuar.

Të njëjtat karrige, e njëjta tavolinë si 8 vite më parë, vetëm se kërë herë i vetëm pa mikun e tij të ngushtë që u nda nga jeta.

“Ka dhe kujtime të bukura që na trishtojnë… Rrugës për Përmet, ndalova tek i njëjti vënd. Asgjë nuk kish ndryshuar. Si 8 vite më parë. E njëjta tavolinë, të njëjtat karrige. I paharruar Dr.Flori”, shkruan ai duke bërë tag nënën e fëmijëve të këngëtarit të ndjerë./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: