Connect with Us

“Kurrë nuk kam ndjerë dhimbje si kjo”/Kim Kardashian tregon prapaskenat e Met Gala

Showbizz

“Kurrë nuk kam ndjerë dhimbje si kjo”/Kim Kardashian tregon prapaskenat e Met Gala

Publikuar

-

Ylli i reality show ‘Keeping up with the Kardashians’, Kim Kardashian, ka treguar së fundmi në një klip të këtij reality show në Youtube, tmerrin dhe sikletin që ka perjetuar gjatë shfaqjes së ‘Met Gala’ ku u shoqërua nga motrat Jenner dhe mamaja e tyre.

38-vjeçarja kishte veshur një korse super të ngushtë për të modeluar sa më mirë fustanin ngjyrë bezhë të hollë dhe të ngjitur për trupi. Për të veshur korsenë i ishte dashur ndihmë nga dy persona dhe madje ajo e pengonte dhe për të lëvizur. “Unë kurrë nuk kam ndjerë dhimbje si kjo në jetën time”, u shpreh Kim.

Kim ka treguar se i duhej të tregohej e kujdesshme kur po pozonte në foto. Ndërsa ishte duke u përgatitur për ngjarjen, Kim tha se ishte e shqetësuar për të shkuar në banjë pasi nuk mundej as të zhvishej për të urinuar.

“Sinqerisht, nëse është një emergjencë, unë mendoj se do urinoj në getat e mija dhe pastaj motra ime ta fshijë këmbën,” është shprehur mes të tjerash bukuroshja Kardashian./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: