Connect with Us

Mosmarreveshjet vjehrrë-nuse/ Zbulohet arsyeja e ndarjes së Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Showbizz

Mosmarreveshjet vjehrrë-nuse/ Zbulohet arsyeja e ndarjes së Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Publikuar

-

Ndarja pas 10 vitesh lidhje dhe 8 muaj martesë, e çiftit të njohur Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, nuk ka qenë fare e lehtë dhe të dy po mundohen të gjejnë ngushëllim në partnerë të rinj.

Pas lidhjes me Caitlynn Carter, Miley nisi një lidhje të re me Cody Simpson, ndërsa Liam u fotografua duke shkëmbyer puthje pasionante me aktoren Maddison Brown.

Më herët ishte bërë e ditur se familja e Liam-it e kishte quajtur martesën e çiftit toksike dhe dëshironin që ata të dy t’i jepnin fund sa më shpejt.

Mirëpo, detaje të tjera janë bërë publike nga “prapaskenat e ndarjes”.

Sipas “Daily Mail”, bëhet e ditur se për mediat e huaja se kundërshtarja më e madhe e lidhjes ishte vjehrra e Miley-t.

Ajo nuk dëshironte që djali i saj ta vazhdonte lidhjen me këngëtaren dhe asnjëherë nuk e kishte aprovuar tërësisht lidhjen që prej fillimeve të tyre.

Siç thuhet, mamaja e Liam-it kërkonte një person më tradicional për të birin dhe sipas saj, Miley nuk mund ta përmbushte këtë kusht.

Burimet mendojnë se ka qenë ajo që e ka shtyrë Liam-in drejt ndarjes, megjithatë askush prej të dyve nuk ka dëshiruar të flasë për këtë pjesë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: