Connect with Us

“Sinan Hoxha hodhi mijra euro në dasmën time”/ Blero zbulon shifrën e saktë

Showbizz

“Sinan Hoxha hodhi mijra euro në dasmën time”/ Blero zbulon shifrën e saktë

Publikuar

-

Në muajin shtator, këngëtari shqiptar Blero, kurorëzoi në martesë dashurinë me moderatoren e fashme Afronën. Në këtë dasmë që bëri shumë bujë në mediat rozë,  nuk munguan të ftuarit VIP ku mes tyre ishte edhe miku i Bleros, Sinan Hoxha me bashkëshorten, Andrra Destani.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për “Prive”, Blero ka rrëfyer se Sinani i ka hedhur në dasmë 1 mijë e ca euro. Dhe sipas tij, duket se Sinan Hoxha e ka mbajtur mend shumën që i ka hedhur në dasmë kolegu i tij. Blero tha se kur u martua Sinani, ai i kishte hedhur 1 mijë euro.

“Dhuratën e fundit ia kam bërë unë në dasmën e tij. Sinani e kaloi pak shifrën e 1 mijë eurove”, u shpreh Blero./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: