Connect with Us

Anxhelina Hadërgjonaj publikon foton provokuese pa reçipeta/ Ja si reagon Albërija

Showbizz

Anxhelina Hadërgjonaj publikon foton provokuese pa reçipeta/ Ja si reagon Albërija

Publikuar

-

Anxhelina Hadërgjonaj publikon foton provokuese pa reçipeta/ Ja si reagon Albërija

Anxhelina Hadërgjonaj është një nga këngëtaret që nuk i njeh komplekset. Kemi parë shpesh herë që publikon foto shumë provokuese në rrjetet sociale.

Së fundi Anxhelina ka publikuar një foto ku shafqet pa reçipeta dhe reagimet kanë qenë të shumta. Duket se mamaja e saj, këngëtarja Albërie Hadërgjonaj nuk e ka problem fare madje e komplimenton të bijën  për pamjen.

Albërija ka reaguar me disa emoji flake në foton e të bijës. Sigurisht që nuk është hera e parë që Albëria tregon se është shumë mbështetëse e të bijave dhe nuk i njeh aspak komplekset./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një nga aktorët më të famshëm dhe seksi në botë/ Disa fakte interesante rreth Brad Pitt

Publikuar

-

Nga

1-Emri i tij i plotë është William Bradley Pitt. Ai lindi në 18 Dhjetor, në 1963. Ai është me origjinë nga Oklahoma, në Shtetet e Bashkuara. 2-Prindërit e tij janë William Pitt (drejtues i një firme kamionësh transporti) dhe Jane Etta Hillhouse. Pitt ka dy motra; Douglas dhe Julie.Brad ka rrënjë indiane, skoceze, gjermane, Seminole […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotoja që nxorri zbuluar Kejvina Kthellën/ Fansat e masakrojnë në komente: “Nuk je ti”

Publikuar

-

Nga

Modelja shqiptare Kejvina Kthella është kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë. Prej ditësh të gjitha mediat kanë shkruar për lidhjen e saj me Redjan Rrajën. Por pas gjithë kësaj situate duket se fansat kanë zbuluar një detaj që shumë prej nesh na kishte shpëtuar. Para disa kohësh, modelja postoi një foto me këngëtarin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Diva botërore si Marilyn Monroe, Madonna dhe Beyonce/ Kjo është dieta rigoroze e vajzave më të famshme

Publikuar

-

Nga

Beyonce është një nga divat e muzikës botërore e cila përveç këngëve të saj është mjaft e pëlqyer edhe për fizikun. Por çfarë qëndron pas një trupi fantastik si të Beyonces? Ajo ka përdorur një nga dietat më të rrepta e cila përfshin vetëm lëngje. Ajo përfundoi dietën Master Cleanse , një dietë gjithë-lëngshme e […]

LEXO TE PLOTE