Connect with Us

Bija ime/ Ojky pëson një incident në shkollë, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Ojky pëson një incident në shkollë, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Asu në të shkuarën ka kaluar një natë me Demirin ndërkohë që ishte i lidhur me Xhemalin. Demir është penduar që e ka tradhëtuar shokun e ngushtë. Mertxhan fton Ojkynë në festën e ditëlindjes. Ilajda tallet me Ojkyn. Ugur i tregon Demirit se e kanë mashtruar dhe i ka humbur të gjitha paratë. Xhemal i kërkon Asusë të marrë kujdestarinë e Ojkysë por ajo nuk pranon. Asu ka të njëjtën histori me Ojkyn.

Edhe atë e ka braktisur e ëma. Ojky sëmuret në shkollë dhe rrëzohet. Ajo refuzon ta thërrasin Demirin. Mësuesja shqetësohet për gjendjen e Ojkysë. Demir dhe Ugur denoncojnë mashtruesin që i mori paratë e dyqanit. Xhandan takohet me të vëllain pas shumë kohësh. Mësuesja i tregon Ugurit se Ojky u rrëzua në shkollë por ai nuk e merr seriozisht. Demir nuk e lejon Ojkyn të shkojë në festën e ditëlindjes së Mertxhanit. Ojky tallet me Demirin dhe Ugurin të cilët janë mashtruar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE