Connect with Us

Bija ime/ Ojky pëson një incident në shkollë, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Ojky pëson një incident në shkollë, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Asu në të shkuarën ka kaluar një natë me Demirin ndërkohë që ishte i lidhur me Xhemalin. Demir është penduar që e ka tradhëtuar shokun e ngushtë. Mertxhan fton Ojkynë në festën e ditëlindjes. Ilajda tallet me Ojkyn. Ugur i tregon Demirit se e kanë mashtruar dhe i ka humbur të gjitha paratë. Xhemal i kërkon Asusë të marrë kujdestarinë e Ojkysë por ajo nuk pranon. Asu ka të njëjtën histori me Ojkyn.

Edhe atë e ka braktisur e ëma. Ojky sëmuret në shkollë dhe rrëzohet. Ajo refuzon ta thërrasin Demirin. Mësuesja shqetësohet për gjendjen e Ojkysë. Demir dhe Ugur denoncojnë mashtruesin që i mori paratë e dyqanit. Xhandan takohet me të vëllain pas shumë kohësh. Mësuesja i tregon Ugurit se Ojky u rrëzua në shkollë por ai nuk e merr seriozisht. Demir nuk e lejon Ojkyn të shkojë në festën e ditëlindjes së Mertxhanit. Ojky tallet me Demirin dhe Ugurin të cilët janë mashtruar.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Veshjet që do t’iu duhen patjetër këtë dimër/ Nuk duhet t’i mungojnë gardërobës tuaj

Publikuar

-

Nga

Moti i ftohtë ka mbërritur zyrtarisht tani që temperaturat janë ulur! Vjeshta po i lë dalëngadalë vend dimrit dhe tashmë është koha të mendojmë për ato veshje ose aksesorë që janë më në modë këtë sezon. Nëse doni të investoni për të pasur një gardërobë që t’ju plotësojë nevojat këtë periudhë, ne e kemi një […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Çfarë ndodh kur Ujori dhe Demi bëhen bashkë/ Ja arsyeja pse këty dy shenja janë çifti perfekt

Publikuar

-

Nga

Demi (shenja e Tokës) është i njohur si një nga shenjat më punëtore dhe shumë motivuese. Ujori (shenja e Ujit) është një nga yjet krijuese. Ujori e gjen origjinalitetin shumë tërheqës, dhe ato janë gjithashtu tifozë të mëdhenj të makinës ambicioze dhe mentaliteteve të palodhur. Tërheqja është shumë e vërtetë. Prandaj, pse Ujori ‘tërhiqet kaq […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

6 gabimet më të mëdha që bëjnë gratë kur janë në një marrëdhënie/ Lexojini me vëmendje

Publikuar

-

Nga

Nuk ia dinë vlerën vetes: Ky gabim bëhet kryesisht nga gratë që janë më pak dominuese dhe më shumë drejt anës së nënshtrimit. Ne të gjithë e dimë se ekziston një nivel i caktuar respekti që duhet të ruajmë për veten tonë, që niveli i respektit është i rëndësishëm për të ruajtur sepse i mban […]

LEXO TE PLOTE