Connect with Us

E mbërthyer kokë e këmbë/ Elvana Gjatën nuk e kemi parë kurrë me një stil të tillë

Showbizz

E mbërthyer kokë e këmbë/ Elvana Gjatën nuk e kemi parë kurrë me një stil të tillë

Publikuar

-

E mbërthyer kokë e këmbë/ Elvana Gjatën nuk e kemi parë kurrë me një stil të tillë

Këngëtarja Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Gjithashtu ajo është një ndër personazhet më të komentuara për mënyrën e veshjes.

Së fundi Elvana ka qenë pjesë e një eventi mode dhe ka arritur të marrë të gjithë vëmendjen. E veshur shumë klas me një kostum të bardhë dhe kapele në kokë Elvana ia ka dalë dhe një herë të jetë në qendër të vëmendjes të shtypit rozë.

Elvana i ka ndarë me ndjekësit fotot ku ka marrë shumë komente dhe pëlqime./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Vetëm një muaj aktive në Instagram/ Jennifer Aniston thyen rrjetin, arrin 20 milionë ndjekës

Publikuar

-

Nga

Ajo e ka thyer rrjetin teksa u bë pjesë e tij vetëm një muaj më parë.. Aktorja me famë botërore Jennifer Aniston po feston arritjen e 20 milionë ndjekësve në Instagram, teksa ka ndarë një post falenderues për të gjithë fansat e saj. Aktorja 50 vjeçare ka mbajtur tepër aktivë ndjekësit e saj të cilët […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka shumë urrejtje”/ E dashura e Leonardo DiCaprio tregon pse e ka të vështirë të flasë për diferencën mes saj dhe aktorit

Publikuar

-

Nga

Camila Morrone ka pranuar se ka qenë e detyruar të mbrojë lidhjen me Leonardo DiCaprion para se të sulmohej nga komentet negative për shkak të diferencës 23 vjeçare mes tyre. 22 vjeçarja disa kohë më parë ndau një imazh të dy ikonave të Hollyëoodit Lauren Bacall dhe Humphrey Bogart të cilët kishin mbushur plot 12 […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bodyguardët e Feros përfshihen në një sulm me armë/ Zbulohen arsyet

Publikuar

-

Nga

Në lagjen Daradania 1, mbrëmjen e kaluar ka ndodhur një ngjarje tepër shqetësuese. Në orët e vona të natës banorët janë tronditur teksa kanë dëgjuar të shtëna me armë. Mësohet se disa persona janë përfshirë në një sherr i cili ka degraduar deri në të shtëna me armë. Policia ka bërë me dije se janë […]

LEXO TE PLOTE