Connect with Us

FOTO-Ish modelja seksi e Playboy kandidon për Presidente/ Ja premtimet e saj shokuese

Showbizz

FOTO-Ish modelja seksi e Playboy kandidon për Presidente/ Ja premtimet e saj shokuese

Publikuar

-

Pak kohë më parë, një ish blogere dhe modele seksi e cila shfaqej në shumë reality show, Ksenia Sobchak, kërkoi të zëvendësojë presidentin e Rusisë Vladimir Putin, duke kandiduar për Presidente, edhe pse nuk kishte shumë shanse për të fituar.

Por mesa duket vajzat seksi të cilat duan të jenë në krye të shtetit, nuk ndalen. Rasti më i fundit është ai i ish modeles së Playboy, Ava Karabatic e cila është bërë tepër e njohur falë pjesëmarrjes në emisione televizive por edhe miliona ndjekësve që ka në Instagram.

Së fundmi ajo ka bërë deklaratën “bombë” përmes llogarisë në Instagram si dhe në blogun personal., duke vendosur të kandidojë për Presidente në zgjedhjet që do të zhvillohen në Kroaci në vitin 2020.

31-vjeçarja, ka bërë disa premtime si rritjen e eksporteve dhe zvogëlimin e importeve, punësimin e të rinjve, hyrjen në zonën Shengen dhe ndalimin e aborteve pas javës së gjashtë të shtatzënisë.

Por më e rëndësishmja sipas saj, është legalizimi i marijuanës dhe prostitucionit për të mbajtur punëtorët e seksit të sigurt dhe për të rritur të ardhurat nga taksat.

Ajo thotë se:

“E kam vendosur, do kandidoj për Presidente. Politika është dashuria ime e dytë. Nuk mund të shikoj më gjithë këto gjëra të këqija që po i ndodhin vendit tim. Të rinjtë po ikin dhe numri i lindjeve është ulur”.

Për më tepër ndiqni edhe fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: