Connect with Us

FOTO-Motra e Encës nuk përmbahet më/ Tërbon fansat me pozat provokuese

Showbizz

FOTO-Motra e Encës nuk përmbahet më/ Tërbon fansat me pozat provokuese

Publikuar

-

Prej disa kohësh tashmë, Enca nuk është e vetmja e famshme në familjen Haxhia. Motra e saj, Uindi Haxhia, është bërë tepër e ndjekur për shkak të fotove provokuese që poston në rrjetet sociale por edhe prej videove të saj ne Youtube ku flet për tema të ndryshme dhe tregon udhëtimet e saj luksoze.

Së fundmi ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram, një foto mjaft provokuese, ku duken qartazi vithet e saj.

Në foto ajo duket e shtrirë, teksa shihet që ka veshur një palë rrobabanjo, kushdo që e sheh foton sytë do t’i shkojnë menjëherë tek të pasmet e saj, duke mos i lënë aspak vend imagjinatës.

Për më tepër shikoni fotogalerinë e sipërme./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: