Connect with Us

FOTO-Nga Kivanç Tatlituğ tek Burak Ozcivit/ Njihuni me 30 aktorët më të pasur në Turqi

Showbizz

FOTO-Nga Kivanç Tatlituğ tek Burak Ozcivit/ Njihuni me 30 aktorët më të pasur në Turqi

Publikuar

-

FOTO-Nga Kivanç Tatlituğ tek Burak Ozcivit/ Njihuni me 30 aktorët më të pasur në Turqi

Vitet e fundit serialet turke kanë mbërthyer para ekranit të gjithë shqiptaret dhe jo vetëm .

Por kjo industri e televizionit dhe serialeve është shumë fitimprurëse. Aktorët tuaj të preferuar paguhen me shifra marremendëse, dhe arrijnë të paguhen deri në 50 mijë dollarë për një seri.

Kjo ka bërë që disa nga ata të jenë aktorët më të pasur në Turqi si dhe më të vlerësuarit në kinematografinë turke.

Zbuloni në fotogalerinë e sipërme, se cilët janë aktorët më të pasur në Turqi dhe sa është vlera marramendëse e pasurisë së tyre./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një femër e shëmtuar mbetet e shëmtuar”/ Spartak Ngjela tregon se kur i afrohet një femre dhe çfarë e tërheq më shumë

Publikuar

-

Nga

Avokati i njohur Spartak Ngjela ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth të bukurës dhe se çfarë ai percepton një femër të bukur. Gjatë bisedës ai ka treguar në mënyrë të prerë që nuk do t’i afrohej kurrë nëse një femër do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Angela Martini më në fund e pranon: “Po, kam qenë e lidhur me Kanye West, bashkëshortin e Kim Kardashian”

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Angela në vitin 2011 është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Kanye Ëest, i cili sot është bashkëshorti i Kim Kardashian. Ajo asokohe i ka mohuar këto fjalë, por sonte në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel e ka konfirmuar. “Meqë ti nuk e ke problem […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kylie Jenner i dërgon mesazhin Travis: “Po kërkon personin e gabuar”

Publikuar

-

Nga

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner dhe ish partneri i saj Travis Scott, prej ditësh janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre pas shumë vitesh lidhjem nga e cila kanë një vajzë. Ata nuk janë parë më së bashku dhe madje thuhet se Travis është zhvendosur në një tjetër shtëpi, por ai e […]

LEXO TE PLOTE