Connect with Us

FOTO- Sot ka rrëmbyer zemrën e Ledrit/ Por ja si dukej e dashura e tij kur ishte fëmijë

Showbizz

FOTO- Sot ka rrëmbyer zemrën e Ledrit/ Por ja si dukej e dashura e tij kur ishte fëmijë

Publikuar

-

FOTO- Sot ka rrëmbyer zemrën e Ledrit/ Por ja si dukej e dashura e tij kur ishte fëmijë

Reperi Ledri Vula është përfolur shumë në media për jetën e tij private. Shpesh herë është kapur mat me të dashurën e tij, Sara Hoxha, ndonëse asjëri prej tyre nuk e ka pranuar.

Sara është bërë mjaft e njohur për publikun dhe ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale me të cilët ndan foto dhe video të ndryshme.

Së fundi ajo ka publikuar në Instastory një foto ku tregon se si dukej kur ishte fëmijë. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme/ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e njohur i jep fund beqarisë/ Dalin pamjet nga dasma

Publikuar

-

Nga

Engjëlli i Victoria’s Secret Devon Ëindsor, i ka dhënë fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partnerin e saj Johnny Dex Barbara. Dyshja kanë organizuar një ceremony madhështore në Bahamas me të ftuar VIP, mes tyre modelet e Victoria’s Secret. Modelja seksi e pasarelave dukej shumë elegante me fustanin e nusërisë. Devon dhe Johnny […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do e dëgjoni për 20 vite”/ Genc Prelvukaj paralajmëron projektin e radhës

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i njohur shqiptar Genc Prelvukaj është një nga personazhet më të komentuar dh eta dashur të muzikës shqiptare. Ai ka qenë mjaft aktiv me muzikën e tij dhe ka publikuar disa këngë të cilat numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundmi me anë të një postimi në ‘Instagram’, reperi ka treguar se shumë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas rrëfimit të Mozzik/ Loredana habit me veprimin e saj

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme Mozzik, ka folur si asnjëherë më parë për ndarjen nga Loredana si dhe momentin ku jao u mor nga policia pak muaj më parë. Në një intervistë për portalin zviceran, “20 min”, ai tregoi se me është në proces divorci meLoredanën. Gjatë intervistës Mozzik tha se marrëdhënia mes tij dhe Loredanës përfundoi […]

LEXO TE PLOTE