Connect with Us

FOTO-“Stresi me dashnoren në tavolinë, ti i zure derën”/ Komentuesi bën deklaratën bombë, ja reagimi i Kejsit

Showbizz

FOTO-“Stresi me dashnoren në tavolinë, ti i zure derën”/ Komentuesi bën deklaratën bombë, ja reagimi i Kejsit

Publikuar

-

Ndarja më e bujshme në showbizzin shqiptar, ishte ajo e reperit Stresi dhe ish partneres se tij, Keisi.

Ata i dhanë fund me njëri-tjetrin për arsye që ende nuk dihen dhe planet e tyre për t’u martuar mbetën të parealizuara.

Mirëpo, pavarësisht se tashmë s’kanë kontakte me njëri-tjetrin, ndjekësit duket se s’kanë ndërmend t’i lënë rehat.

Në një prej fotove të publikuara në Instagram, Keisi ka marrë një koment jo fort të këndshëm nga një ndjekëse, e cila i tregon asaj se e ka parë Stresin me dikë tjetër.

“Po të tregoj një histori të vërtetë. Kemi qenë verën e shkuar të mbledhur për drekë disa veta shoqëri e afërt e Stresit, ndërkohë Stresi bashkë me dashnoren në tavolinë, po goxha larg Tiranës që t’i shpëtonim radarit tënd. Hapi telin Stresi, sheh në Instagram që kishe hedh ti foto me të. “Bobooo kjo nuk mbush hiç”, e ja kemi plas të qeshurës me lot fare edhe sot e kujtoj, gjithë tavolina. Hahah tani kujtoj si tallnim b*thën me ty kur ish në burg Kedi, sa hidhje ti foto. 8 muaj ti hidh foto me të si budallaçkë e Stresi live nga burgu kontakt 24 orë me dashnoren. Vetëm kur erdhe si jevgjit bashkë me mamin tënd që në fillim të majit i zure derën. Nuk e di dmth, po beharin e shkuar ke qenë legjendë, s’mbaheshe fare. Aman mos më dërgo mesazh në direct se jam me zemër të dobët.”- i shkruan ndjekësja.

Por Keisi e ka marrë me shumë sportivitet mesazhin anonim, madje e ka publikuar në Instastory duke e konsideruar ndjekësen fanse ose inatçore.

“Çfarë mendimi keni për njerëz të tillë, fanse apo inatçore?”- shkruan ajo, ndërsa të shumtë janë ata që i kanë shkruar për ta mbështetur./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: