Connect with Us

FOTO-Tani është moderatorja më seksi e showbizzit/ E gjeni dot cili është ky fëmijë?

Showbizz

FOTO-Tani është moderatorja më seksi e showbizzit/ E gjeni dot cili është ky fëmijë?

Publikuar

-

Ajo njihet si një ndër moderatoret më seksi të ekranit dhe showbizzit shqiptar, duke u pëlqyer shumë nga publiku.

Pas dy vitesh mungesë në ekranet shqiptare , Marina Vjollca u rikthye përsëri pak javë më parë dhe po drejton emisionin më të ri “Klanifornia” duke u vënë në konkurencë me motrën e saj, Luana.

Por a e dini si dukej moderatorja e vogël?

Së fundmi Marina ka publikuar në Instastory një foto të shumë viteve më parë ku shfaqet me mbesën e saj, Klevisa Paloka.

Në foto shihet qartë se përgjatë viteve moderatorja ka pasur ndryshime, megjithatë buzëqeshja e ëmbël nuk ka ndryshuar aspak./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: