Connect with Us

FOTO-Xhevahir Zeneli merr dhuratën speciale/ Aktori zbulon surprizën

Showbizz

FOTO-Xhevahir Zeneli merr dhuratën speciale/ Aktori zbulon surprizën

Publikuar

-

Xhevahir Zeneli është një nga aktorët më të dashur të humorit. Rolet e tij në komedi janë të pafunde dhe i ka dhuruar shumë të qeshura publikut shqiptar.

Së fundi aktori ka marrë një dhuratë shumë luksoze nga Preciosa Albania, Pierre Lannier. Zeneli e ka ndarë këtë foto me të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Xhevahir Zeneli i ka dhuruar artin e tij kinematografisë shqiptare prej 30 vitesh. Ndër to mund të përmendim  komedinë e njohur “Një burrë me dy gra”.

“Kur hapen dyert e jetës” (1986), “Shkëlqimi i përkohshëm” (1988), “Rrethimi i vogël” (1988), “Revolja e heroit” (1995), “Dashuri me krismat”, “Oreksi i madh”,“Gjuetia e fundit” (1992), “Shqetësimet e një obezi” (2008), janë disa nga filmat e pavdekshëm ku ka luajtur aktori i madh i humorit Xhevahir Zeneli./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: