Connect with Us

Modelja nga Texas me forma shpërthyese/ Fotot e saj do t’iu bëjnë për ujë të ftohtë

Showbizz

Modelja nga Texas me forma shpërthyese/ Fotot e saj do t’iu bëjnë për ujë të ftohtë

Publikuar

-

Modelja nga Texas me forma shpërthyese/ Fotot e saj do t’iu bëjnë për ujë të ftohtë

Jessica Kylie është mjaft e komentuar për format e saj tejet gjigante. Mund të themi me plot bindje që ajo është një nga konkurrentet më të forta të motrave Kim Kardashian dhe Kylie Jenner.

Përveç formave modelja nga Texas njihet edhe si aktore. Nëse do t’i hidhni një sy fotove të saj në rrjetet sociale do të gjeni fotot më provokative dhe të nxehta të modeles.

Ajo është kritikuar shumë përsa i përket formave të trupit pasi shumë prej tyre e akuzojnë për operacione plastike. Për më tepër shihni galerinë e fotove më sipër./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Më bën dot kështu?”/ Doktoresha e VIP-ave rrëfen momentin kur Gentian Zenelaj i shkon në klinikë dhe i kërkon që ta dobësojë

Publikuar

-

Nga

Lida Hoxha, mjekja estetike, e njohur njëkohësisht edhe si doktoresha e VIP-ave ishte e ftuar këtë të mërkurë në “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel. Ajo ka treguar se të shumtë janë personazhet publikë që drejtohen tek ajo për të përmirësuar pamjen e tyre, por sidomos për të rënë në peshë. Një ndër ta […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Një femër e shëmtuar mbetet e shëmtuar”/ Spartak Ngjela tregon se kur i afrohet një femre dhe çfarë e tërheq më shumë

Publikuar

-

Nga

Avokati i njohur Spartak Ngjela ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth të bukurës dhe se çfarë ai percepton një femër të bukur. Gjatë bisedës ai ka treguar në mënyrë të prerë që nuk do t’i afrohej kurrë nëse një femër do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Angela Martini më në fund e pranon: “Po, kam qenë e lidhur me Kanye West, bashkëshortin e Kim Kardashian”

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Angela në vitin 2011 është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Kanye Ëest, i cili sot është bashkëshorti i Kim Kardashian. Ajo asokohe i ka mohuar këto fjalë, por sonte në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel e ka konfirmuar. “Meqë ti nuk e ke problem […]

LEXO TE PLOTE