Connect with Us

Modelja që nuk i njeh limitet/ Këto janë fotot më përvëluese të Abigail Ratchford

Showbizz

Modelja që nuk i njeh limitet/ Këto janë fotot më përvëluese të Abigail Ratchford

Publikuar

-

Modelja që nuk i njeh limitet/ Këto janë fotot më përvëluese të Abigail Ratchford

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja.

Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abigail është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku eksopozon format e saj bombastike.

Ratchford ka një karrierë shumë të suksesshme dhe nuk ngurron së provokuari në rrjetet sociale me fotot nudo dhe të nxehta.

Më lart do të gjeni 20 fotot më të nxehta të Abigail Ratchford./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT/ Fotografi i njohur rikthen personazhet e famshme në rini

Publikuar

-

Nga

Fotografi i njohur hollandez Ard Gelinck ka realizuar një set fotografik shumë interesant. ai ka vendosur të rikthejë edhe një herë në kohën kur ishin të rinj personazhet më të famshëm të Hollyëood. Aktorë të famshëm si: Leonardo Dicaprio, Jennifer Aniston dhe Brad Pitt i ka rikthyer në kohën kur ata ishin në kulmin e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelet e njohura provokojnë fansat/ Ekspozojnë të pasmet në foton tunduese

Publikuar

-

Nga

Modelja shumë seksi Olivia Culpo duket se është tejet e apasionuar pas detit, pasi pushimet e saj në ishujt ekzotikë nuk po mbarojnë. Së fundi së bashku me miken e saj më të ngushtë Devon Windsor i kanë mahnitur të gjihtë me format e tyre shumë seksi. Dy vajzat janë shfaqur me bikini duke treguar […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Britney Spears nxjerr në shitje rezidencën luksoze/ Dalin pamjet e shtëpisë 7.5 milionë dollarëshe

Publikuar

-

Nga

Ish rezidenca e Beverly Hills e Britney Spears është rikthyer në treg për një shumë prej 7.5 milion dollarësh. Prona e izoluar 7,769 metra katrorë shërbeu si vendbanimi i yllit të popit “Baby One More Time” gjatë viteve 2007 të 2009, dhe u shfaq gjithashtu në dokumentarin e saj në MTV, Britney për Record. Dhe […]

LEXO TE PLOTE