Connect with Us

Neymar në një lidhje të re/ Njihuni me të dashurën e tij “bombë”

Showbizz

Neymar në një lidhje të re/ Njihuni me të dashurën e tij “bombë”

Publikuar

-

Neymar në një lidhje të re/ Njihuni me të dashurën e tij “bombë”

Futbollisti i famshëm botëror Neymar duket se po flirton me një nga modelet më seksi Natalia Barulich.

Përveçse modele ajo është edhe këngëtare por nuk është vetëm kjo ajo që e ka bërë të famshme. Format dhe fotot e saj provokuese i kanë marrosur të gjithë.

Kanë qenë mediat braziliane ato që kanë dhënë lajmin se modelja është në një lidhje dashurie, edhe pse ende nuk ka asnjë konfirmim nga modelja seksi apo ylli i futbollit. Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një femër e shëmtuar mbetet e shëmtuar”/ Spartak Ngjela tregon se kur i afrohet një femre dhe çfarë e tërheq më shumë

Publikuar

-

Nga

Avokati i njohur Spartak Ngjela ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth të bukurës dhe se çfarë ai percepton një femër të bukur. Gjatë bisedës ai ka treguar në mënyrë të prerë që nuk do t’i afrohej kurrë nëse një femër do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Angela Martini më në fund e pranon: “Po, kam qenë e lidhur me Kanye West, bashkëshortin e Kim Kardashian”

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Angela në vitin 2011 është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Kanye Ëest, i cili sot është bashkëshorti i Kim Kardashian. Ajo asokohe i ka mohuar këto fjalë, por sonte në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel e ka konfirmuar. “Meqë ti nuk e ke problem […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kylie Jenner i dërgon mesazhin Travis: “Po kërkon personin e gabuar”

Publikuar

-

Nga

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner dhe ish partneri i saj Travis Scott, prej ditësh janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre pas shumë vitesh lidhjem nga e cila kanë një vajzë. Ata nuk janë parë më së bashku dhe madje thuhet se Travis është zhvendosur në një tjetër shtëpi, por ai e […]

LEXO TE PLOTE