Connect with Us

“Nuk ndalove kurrë duke…”/ Pas surprizës, Valdrin Sahiti ka dy fjalë për Elvana Gjatën

Showbizz

“Nuk ndalove kurrë duke…”/ Pas surprizës, Valdrin Sahiti ka dy fjalë për Elvana Gjatën

Publikuar

-

Ata janë miq shumë të mirë dhe këtë e kanë dëshmuar gjithnjë në rrjetet sociale dhe jo vetëm. Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata dhe stilisti i njohur, Valdrin Sahiti janë të pranishëm në të gjitha eventet që organizon njëri ose tjetri, siç ka qenë dhe Elvana e pranishme në ditëlindjen e tij.

Me datë 12 Tetor, Valdrini ka festuar ditëlindjen dhe Elvana është kujdesur që t’ia bëjë të paharrueshme atë ditë duke e surprizuar në mënyrën më të bukur. Ajo i ka sjellë në Shqipëri DJ e njohur Mahmut Orhan të cilin dizenjuesi e ka të preferuar.

Pas këtij gjesti kaq special nga ana e Elvanës, Valdrini ka zgjedhur ta falenderojë publikisht duke i dedikuar fjalët më të bukura, të një miqësie të vërtetë. “Në jetë, edhe në ‘showbiz’ mësova që duhet të jemi falënderues ndaj të mirave që na sjell zoti. Kam mësuar plot gjëra, por mbi gjithcka jam shumë krenar që kam mësuar të dua. Elvana, nuk ndalove kurrë duke më vërtetuar që ja vlen të duash jetën e miqtë e tu, ja vlen të jesh i mirë dhe të japësh dashuri çdo minutë. Për të gjithë ata që nuk e dinë Mahmut Orhan është Dj im i preferuar, pothuajse ndër të paktët idhuj që kam. Ela e solli surprizë në festën time, por ajo nuk solli vetëm atë. Solli kujtimet tona që krijuam pafund nën tingujt e këtij Dj, solli Londrën, Parisin, Stambollin, L.A, mbi të gjitha më mbushi shpirtin me dashuri dhe respekt. Pafund falënderues për miqësinë tënde, të do Drinki”, ka shkruar ai krahas një videoje të postuar në Instagram./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: