Connect with Us

VIDEO- Tayna thyen rekord klikimesh/ “Sicko”, kënga më e dëgjuar e momentit

Showbizz

VIDEO- Tayna thyen rekord klikimesh/ “Sicko”, kënga më e dëgjuar e momentit

Publikuar

-

VIDEO- Tayna thyen rekord klikimesh/ “Sicko”, kënga më e dëgjuar e momentit

Tayna është një nga të paktat repere shqiptare që ka arritur të ketë një sukses shumë të madh brenda pak kohësh.

Këngët e saj janë më të dëgjuarat dhe të klikuarat në Youtube. Pas hiteve si “Pasite” dhe “Bye Bye”, Tayna sapo ka publikuar hitin e saj më  të ri . Themi hit pasi për vetëm 2 orë ka marrë plot 90 mijë klikime.

“Sicko” titullohet kënga më e re e Taynës në të cilën këngëtarja shfaqet shumë seksi. Më lart mund të shihni galerinë me fotot e reperes./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U martua në fshehtësi me Georgina Rodriguez?/ Cristiano Ronaldo ka vetëm dy fjalë për të thënë

Publikuar

-

Nga

Futbollisti Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez janë një nga çiftet më të famshme dhe të përfolura të showbizit. Së fundi në media ka qarkulluar një lajm se futbollisti dhe modelja janë martuar në fshehtësi në Marok. Sipas  revistës “Novella 2000”, ata kurorëzuan dashurinë e tyre në një ceremoni private me miq dhe […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk i kuptoj se çfarë thonë, nuk japin mesazh”/ Grupi “2 die 4” tregon kush janë reperët më të fuqishëm të momentit

Publikuar

-

Nga

Grupi i njohur 2die4 ka fituar zemrat e publikut shqiptar që në fillimet e tyre. Kënga hit e tyre “Më pëlqen çfarë”m dëgjohet ende nga fansat e tyre. Mbrëmjen e sotme, të ftuar në Soiree, reperët kanë folur për muzikën që po bëhet në ditët e sotme. Të pyetur nga moderatorja se ç’mendim kanë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurrencë e fortë/ Soni Malaj konfrimon pjesëmarrjen e saj në “Këngën Magjike”

Publikuar

-

Nga

Ky edicion i Këngës Magjike ka rikthyer shumë emra të njohur të mzuikës shqiptare. Artistë si Besa Kokëdhima, Eneda Tarifa, Anxhela Peristeri, Marsela Çibukaj, Fifi, kanë qenë këngëtaret që kanë marrë pjesë deri më tani në Këngën Magjike. Kësaj liste i shtohet edhe Soni Malaj, e cila ditën e sotme ka treguar se do të […]

LEXO TE PLOTE