Connect with Us

Bija ime/ Demir surprizon Ojkyn me dhurata, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Demir surprizon Ojkyn me dhurata, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Xhandan vendos të zhvendoset në të njëjtin hotel ku qëndron Ojky dhe Demir. Xhandan dhe Demir çojnë Ojkyn në shkollë dhe atje rastis edhe Ugur. Demir përpiqet që Xhandan të mos e shohë Ugurin. Ugur kërkon t’i kthehet punëve të pista që të marrë sërish paratë e nënës së tij por Demir e ndalon. Asu i thotë Xhemalit se nuk ka ndërmend ta marrë kujdestarinë e Ojkysë. Xhandan dhe Ojky shkojnë në spital. Aty Ojky sheh doktor Ihsanin dhe fshihet nga ai. Ugurin e vret ndërgjegja për paratë e nënës.

Ojky e kalon ditën me Xhandanin duke u kujdesur për kuajt. Demir takohet me vëllain e Xhandanit. Demir mëson se Xhandan e ka humbur motrën. Ugur sheh Asunë në rrugë dhe e ndjek. Ugur bind Demirin të bëjnë një punë për herë të fundit. Demir merr para paradhënie. Ai dhe Xhandan shkojnë të blejnë rroba për Ojkyn. Demir surprizon Ojkyn me rrobat e reja dhe e lejon të shkojë në ditëlindjen e Mertxhanit. Ojky gëzohet shumë. Ajo bëhet gati për festën dhe i blen një dhuratë Mertxhanit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: