Connect with Us

Bija ime/ Demir surprizon Ojkyn me dhurata, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Demir surprizon Ojkyn me dhurata, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Xhandan vendos të zhvendoset në të njëjtin hotel ku qëndron Ojky dhe Demir. Xhandan dhe Demir çojnë Ojkyn në shkollë dhe atje rastis edhe Ugur. Demir përpiqet që Xhandan të mos e shohë Ugurin. Ugur kërkon t’i kthehet punëve të pista që të marrë sërish paratë e nënës së tij por Demir e ndalon. Asu i thotë Xhemalit se nuk ka ndërmend ta marrë kujdestarinë e Ojkysë. Xhandan dhe Ojky shkojnë në spital. Aty Ojky sheh doktor Ihsanin dhe fshihet nga ai. Ugurin e vret ndërgjegja për paratë e nënës.

Ojky e kalon ditën me Xhandanin duke u kujdesur për kuajt. Demir takohet me vëllain e Xhandanit. Demir mëson se Xhandan e ka humbur motrën. Ugur sheh Asunë në rrugë dhe e ndjek. Ugur bind Demirin të bëjnë një punë për herë të fundit. Demir merr para paradhënie. Ai dhe Xhandan shkojnë të blejnë rroba për Ojkyn. Demir surprizon Ojkyn me rrobat e reja dhe e lejon të shkojë në ditëlindjen e Mertxhanit. Ojky gëzohet shumë. Ajo bëhet gati për festën dhe i blen një dhuratë Mertxhanit.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Gënjeshtrat më të zakonshme që këto shenja të horoskopit thonë për të dalë nga situata

Publikuar

-

Nga

Dashi “Jam mirë.” Një Dashi do të ju tregojë gjithmonë se është në rregull edhe kur nuk është në rregull. ajo do ta bëjë të duket sikur ajo ka gjithçka së bashku edhe kur nuk mund të ishte më larg nga e vërteta. Ajo e bën këtë për të bindur veten se nuk ka asgjë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Marrëdhëniet e vështira të dashurisë/ Njihuni me shenjat e horoskopit që nuk dorëzohen para sfidave

Publikuar

-

Nga

Peshqit Peshqit janë njerëz jashtëzakonisht të sjellshëm dhe kanë tendencë të shohin më të mirën te të tjerët, edhe kur nuk është aty. Ata janë romantikë nga natyra, kështu që nëse gjërat nuk janë aq perfekte sa mund të jenë, Peshqit do të zbukurojnë detajet në imagjinatën e tyre. Ka një pjesë të kësaj shenje […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Kanë aftësi të shkëlqyera për të dalë nga situata/ Shenjat e horoskopit që e bëjnë më mirë rolin e avokatit

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi e bën mjaft mirë rolin e avokatit mbrojtës sepse kanë aftësi fantastike negociuese. Ekzistojnë shumë raste të zgjidhura jashtë gjykatës, kështu që të pandehurit kanë nevojë për një avokat i cili i di të gjitha këndet dhe mund të bëjë maksimumin për klientin e tyre. Gjithashtu, Dashi është i shkëlqyeshëm në të menduarit […]

LEXO TE PLOTE