Connect with Us

FOTO-Fytyra më perfekte/ Modelja seksi shpallet femra më e bukur në botë

Showbizz

FOTO-Fytyra më perfekte/ Modelja seksi shpallet femra më e bukur në botë

Publikuar

-

U mendua se këtë vit emrat e njohur të ekranit si Gigi Hadid, Beyonce, Amber Heard, Cara Delevigne apo Katy Perry, do të merrnin kurorën si femrat më të bukura në botë. Por ajo që i surprizoi të gjithë, është modelja seksi Bella Hadid, e cila kryeson në listën e femrave më të bukura në botë.

Sipas shkencëtarëve dhe kirurgëve të “Golden Ratio of Beauty Phi Standards”, Bella është shpallur si femra më e bukur në botë, pasi çdo gjë në fytyrën e saj ka përmasat perfekte.

Pasi u bënë matjet e fytyrave të disa vajzave të njohura, rezultoi se Bella Hadid ka një imazh që i afrohet 95% fytyrës perfekte.

Beyonce u rendit e dyta në listë më pas Amber Heard, Ariana Grande dhe Taylor Swift. Ndërsa, Kate Moss ishte në vendin e gjashtë, para Scarlett Johansson, Natalie Portman, Katy Perry dhe Cara Delevigne.

Për më tepër shikoni fotogalerinë e sipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: