Connect with Us

FOTO-Probleme me policinë gjermane?/ Ja çfarë ndodhi me makinën super luksoze të Stresit

Showbizz

FOTO-Probleme me policinë gjermane?/ Ja çfarë ndodhi me makinën super luksoze të Stresit

Publikuar

-

Mesa duket, reperi Stresi nuk shkakton probleme vetëm në Shqipëri por edhe në Gjermani. Pak muaj më parë reperi hodhi në treg këngën e tij me titull “Nuk o veç gang”.

Kjo këngë u prit mjaft mirë nga publiku dhe numëron më shumë se 1.5 milionë klikime në Youtube, ku Stresi tregon jetën e një djali të keq me makina luksoze ngjyrë ari.

Një pjesë të klipit Stresi e ka realizuar në Gjermani dhe gjatë xhirimeve hasi probleme me policinë.

Ata ia bllokuan makinën, pasi ajo prishte rendin publik, pasi ishte vendosur keq në mes të rrugës dhe kishte shkaktuar trafik.

Por duket se pasi e kanë kuptuar se çfarë ka ndodhur në të vërtetë, media gjermane ”Bild” i ka dedikuar Stresit një artikull.

Ata shkruajnë se makina nuk është e rrezikshme, pasi ajo ndodhej aty për të xhiruar një klip. Ata shkruajnë se makina gold ishte në pronësi të Stresit, një superstar shqiptar.

Këtë lajm e ka postuar edhe Stresi në faqen e tij të Instagramit duke shkruar :”Danke fur den support (Faleminderit për mbështetjen tuaj)”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: