Connect with Us

FOTO-Tani është një nga vajzat më seksi të showbizzit/ Ja si dukej Arbenita para se të bëhej e famshme

Showbizz

FOTO-Tani është një nga vajzat më seksi të showbizzit/ Ja si dukej Arbenita para se të bëhej e famshme

Publikuar

-

FOTO-Tani është një nga vajzat më seksi të showbizzit/ Ja si dukej Arbenita para se të bëhej e famshme

E bërë e njohur si e dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli ka shkëlqyer gjithashtu edhe në botën e modelingut dhe është bërë tepër e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që merr pëlqime të shumta nga ndjekësite saj në Instagram.

Së fundmi, Arbenita është bërë pak nostalgjike dhe ka publikuar një foto të disa viteve më parë, kur ishte një adoleshente 16-vjeçare me po të njëtat tipare dhe po aq e bukur sa tani.

Për më tepër shikoni fotogalerinë e sipërme./CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mëngjeset tipike të Demi Rose/ Modelja “ndez” imagjinatën e ndjekësve

Publikuar

-

Nga

demi foto

Ajo është quajtur ndryshe si Mbretëresha e Instagramit dhe jo më kot. Bëhet fjalë për Demi Rose dhe të gjithë e kuptoni arsyen pse është e tillë. Bukuroshja 24 vjeçare është bërë e njohur për shkak të formave të saj të rrumbulllakosur dhe gjithashtu për stilin e jetesës që bën. Demi nuk ngurron të ndajë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kim Kardashian zbulon anën e panjohur të Kaney West: “Pas angazhimit me fenë ka ndryshuar shumë”

Publikuar

-

Nga

Kim Kardashian dhe Kaney West janë një nga çiftet më të përfolur në mediat e huaja. Reperi shpesh herë bëhet pjesë e debateve publike dhe madje ka shprehur se do të kandidojë për president. Por pavarësisht debateve të ashpra Kim ka treguar se bashkëshorti i saj është shumë me ndryshe nga sa duket ne publik. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Më e preferuara e meshkujve/ Kjo është dieta që mban Kylie Jenner për të ruajtur linjat e saj seksi

Publikuar

-

Nga

Kylie Jenner është një nga vajzat më seksi dhe e përfolur për format e trupit. Të shumta janë vajzat që duan të kenë linjat e saj dhe mundohen ta imitojnë deri në detaj. Por a e dini cila është dieta që Kylie Jenner mban për të ruajtuar linjat  seksi? Avokado Kylie e fillon ditën me […]

LEXO TE PLOTE