Connect with Us

Fotoja që theu rrjetin/ Jennifer Aniston rikthehet në Instagram dhe asnjë nuk ishte gati

Showbizz

Fotoja që theu rrjetin/ Jennifer Aniston rikthehet në Instagram dhe asnjë nuk ishte gati

Publikuar

-

Pak kohë më parë , aktorja e famshme Jennifer Aniston u “zhduk” nga Instagrami për shkak të stresit që i shkaktonte. Por ajo nuk ka duruar shumë dhe së fundmi  i është bashkuar rrjetit social me nje foto qe theu rrjetin për pak orë.

Aniston, ishte ish-protagonistja e vetme e “Friends” që i mungonte rrjetit social, pasi të gjithë kolegët e saj kishin një llogari të tyren me miliona ndjekës.

Menjëherë sapo ka hapur profilin e saj, aktorja ka mbledhur plot 1.4 milione pelqime ne foton e saj, ndërsa llogaria e saj numëron rreth 1 milionë ndjekes të cilët vazhdojnë të rriten, ndërsa ka publikuar edhe selfien e parë me kolegët e serialit “Friends”, duke përshëndetur fansat e tyre.

“Dhe tani jemi dhe SHOKË Instagram-i. Përshëndetje Instagram!”- ka shkruar aktorja duke entuziazmuar miliona fansa.

“Ajo u kthye në Instagram, postoi një foto, theu rrjetin dhe momentalisht të gjithë flasin për të. Kjo është Jennifer Aniston”, tha një prej komentuesve./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: