Connect with Us

Modelja më seksi në botë/ Fotot provokuese të Irina Shayk të cilat do t’ju lënë pa gjumë sot

Showbizz

Modelja më seksi në botë/ Fotot provokuese të Irina Shayk të cilat do t’ju lënë pa gjumë sot

Publikuar

-

Modelja më seksi në botë/ Fotot provokuese të Irina Shayk të cilat do t’ju lënë pa gjumë sot

Pas dy ndarjesh të bujshme, një me futbollistin Cristiano Ronaldo dhe tjetra me aktorin Bradley Cooper me të cilin ka dhe një vajze, modelja Irina Shayk duket se nuk di të ndalet me fotot e saj seksi.

33 vjecarja është tepër aktive në Instagram dhe nuk nguron të tregojë format e saj të tonifikuara dhe provokuese.

Me sy jeshilë dhe një shikim tepër të mprehtë, Irina i ka lënë pa mend të gjithë me pozat e saj.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e sipërme. /CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Meshkujt çmenden pas saj/ Fotot më tunduese të Tereze Kalman

Publikuar

-

Nga

Modelja më e zjarrtë për momentin, Tereze Kalman është tifozja super seksi e futbollistëve Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo të cilët janë njerëzit më të ndjekur dhe më të njohur në bote. Tereze Kalman, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku ekspozon pothuajse gjithmonë foto nudo dhe foto që i lënë pak vend imagjinatës. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-“Paratë më plotësojnë”/ Roza Lati i habit të gjithë me deklaratën

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur e ekranit Roza Lati njihet për natyrën e saj të drejtëpërdrejtë. Roza ndan shpesh herë momente dhe opinione nga jeta e saj me ndjekësi në rrjetet sociale. Moderatorja së fundi ka treguar efektin që kanë paratë tek ajo dhe cilin aspekt të jetës i plotësojnë. “Paratë plotësojnë gjysmën e humorit tim”, shkruan […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jo vetëm Kim Kardashian/ Bisha ruse sfidon Demi Rose, fotot e saj të fundit po bëjnë xhiron në rrjet

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur ruse, Anastasiya Kvitko vijon të tërheqë vëmendjen gjithmonë e më shumë në mediat rozë, por edhe në rrjete sociale. Anastasia u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhet me seks-simbolin, Kim Kardashian, dhe formave të saj bombastike dhe tepër seksi. Por nuk është vetëm sfiduesja e Kim Kardashian, […]

LEXO TE PLOTE