Connect with Us

“Nuk do e harroj kurrë”/ Çfarë ndodhi me Elvana Gjatën në koncertin e saj në Shkup?

Showbizz

“Nuk do e harroj kurrë”/ Çfarë ndodhi me Elvana Gjatën në koncertin e saj në Shkup?

Publikuar

-

Këngëtarja më e pëlqyer për publikunn shqiptar, Elvana Gjata, vijon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme në Shqipëri dhe jo vetëm. 

Këngëtarja bukuroshe është kthyer pas në kohë , ku së fundmi përmes një postimi në Instagram, ka kujtuar një nga netët më emocionuese të saj,kur ka qenë duke performuar në sheshin Skënderbeu në Shkup. Teksa ka udhëtuar drejt vendit ku do të këndonte, Elvana ka nisur të këndojë që në makinë së bashku me menaxherin e saj, Andy Gram.

“Nuk do ta harroj kurrë këtë natë”, ka shkruar artistja krah pamjeve ku dallohet se ka qenë duke përjetuar shumë emocione teksa përgatitej për koncertin. Në videon e publikuar dallohen dhe oviacionet e publikut, të cilët kanë kënduar njëzërasi me Elvanën./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: