Connect with Us

Si asnjëherë më parë/ Sekreti i martesës 20-vjeçare, Victoria Beckham tregon atë që të gjithë donin ta dinin

Showbizz

Si asnjëherë më parë/ Sekreti i martesës 20-vjeçare, Victoria Beckham tregon atë që të gjithë donin ta dinin

Publikuar

-

A nuk duam të gjithë që të dimë se cili është sekreti i një martese 20 vjeçare?

Këtë na e ka zbuluar së fundmi bashkëshortja e futbollistit David Beckham, Victoria Beckham. Edhe pse kanë kaluar dy dekada që nga dita kur ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, cifti vazhdon të renditet dhe sot si një nga çiftet më të mira të showbiz-it, sepse kanë ditur ta ruajnë dashurinë për kaq vite. Dyshja e njohur janë prindër të 4 fëmijëve, Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper.

Në një intervistë për “The Today Show”, ikona e modës, Victoria ka zbuluar sekretin e martesës së tyre të lumtur duke thene se:

“Mendoj se fëmijët janë prioriteti ynë dhe çdo gjë që ne bëjmë sillet rrotull fëmijëve. Por ne të dy punojmë shumë fort. Ne e duam atë se çfarë bëjmë profesionalisht. Ne e mbështesim njëri-tjetrin dhe jemi me shumë fat që kemi gjetur njëri-tjetrin dhe rritemi bashkë”, ka thënë Victoria.

Duke u kthyer pas në vite, ka rikujtuar se ajo dhe David janë dashuruar me shikim të parë. Ajo ka shtuar se komunikimi është çelësi i suksesit për të ruajtur karrierën dhe familjen.

“Ne e duam familjen tonë. Jemi shumë të fokusuar, punojmë shumë dhe kemi një skuadër të mirë rreth nesh. Jemi shumë prezent në jetën e fëmijëve dhe i ndihmojmë ata”, është shprehur Victoria.

Ajo ka zbuluar gjithashtu diçka që i habiti të gjithë. Victoria u shpres se me David ndajnë produktet e lëkurës dhe të bukurisë me njëri-tjetrin, duke përfshirë hidratues, maska për fytyrën dhe gjëra të ngjashme si këto.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e sipërme./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

Such a pleasure chatting to @hodakotb on @todayshow this morning in New York! Thank u xx Wearing #VBAW19!! X Kisses VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

david dhe victoria bekham
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: