Connect with Us

Tërheqëse dhe me forma bombastike/ Fotot më të nxehta të Beatrix Ramosaj

Showbizz

Tërheqëse dhe me forma bombastike/ Fotot më të nxehta të Beatrix Ramosaj

Publikuar

-

Tërheqëse dhe me forma bombastike/ Fotot më të nxehta të Beatrix Ramosaj

Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ka mijëra fansa për shkak të fotove seksi që poston. Beatrix Ramosaj është një prej emrave më të njohur të showbizzit shqiptar që gjithmonë përflitet për jetën luksoze që bën.

Së fundmi përmes një postimi në rrjetet sociale, Betrix tregon se është me pushime në Ibiza, dhe në foto shfaqet shumë provokuese pranë pishinës.

E veshur me bikini ngjyrë rozë,  këngëtarja shfaqet teje provokuese dhe seksi ku nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Për më tepër shikoni fotogalerinë e sipërme, ku përmblidhen edhe fotot e saj më të pëlqyera./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Hoqa dorë nga bakllavaja”/ Këngëtarja shqiptare i habit të gjithë, bën ndryshimin drastik në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare ,Marsela Çibukaj e cila është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar u shfaq dje me këngën e saj më të re në “Kënga Magjike”. Pak minuta para se këngëtarja të dilte në skenë, Xhemi Shehu ka publikuar disa video në “Instastory”, për t’i uruar suksese mikeshës së saj. Sigurisht që fjalët e Xhemit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nëse do rrinit me ne do e kuptonit”/ U tha se ishte në një lidhje sekrete me Drilon Hoxhën, reagon Anna Lika

Publikuar

-

Nga

Ditën e djeshme, lajmi se aktorët shqiptarë Anna Lika dhe Drilon Hoxha janë në një lidhje sekrete, bëri bujë në mediat rozë. Sipas aludimeve, ata po mundohen ta mbajnë të fshehtë lidhjen e tyre, teksa po punojnë së bashku për një film ku Anna është në rolin kryesor. Pas këtyre lajmeve, aktorja ka reaguar për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Çfarë po ndodh me Meghan Markle?/ Veprimet e “dyshimta” të dukeshës po i habisin të gjithë

Publikuar

-

Nga

Në mediat e huaja rozë, prej disa ditësh ka qarkulluar një lajm ku thuhet se Meghan Markle është në pritje të fëmijës së dytë. Kjo nisi pas një takimi që çifti mbretëror bëri me disa ushtarakë dhe Harry shprehu interes të lartë për një fëmijë të dytë. Gjithashtu gjatë festivalit të “Remembrance Day” të gjithë […]

LEXO TE PLOTE