Connect with Us

Tërheqëse dhe me forma bombastike/ Fotot më të nxehta të Beatrix Ramosaj

Showbizz

Tërheqëse dhe me forma bombastike/ Fotot më të nxehta të Beatrix Ramosaj

Publikuar

-

Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ka mijëra fansa për shkak të fotove seksi që poston. Beatrix Ramosaj është një prej emrave më të njohur të showbizzit shqiptar që gjithmonë përflitet për jetën luksoze që bën.

Së fundmi përmes një postimi në rrjetet sociale, Betrix tregon se është me pushime në Ibiza, dhe në foto shfaqet shumë provokuese pranë pishinës.

E veshur me bikini ngjyrë rozë,  këngëtarja shfaqet teje provokuese dhe seksi ku nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Për më tepër shikoni fotogalerinë e sipërme, ku përmblidhen edhe fotot e saj më të pëlqyera./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: