Connect with Us

Vajzat më seksi të ekranit pa make up/ Fotot e Vipave që guxuan dhe i lanë të gjithë pa fjalë

Showbizz

Vajzat më seksi të ekranit pa make up/ Fotot e Vipave që guxuan dhe i lanë të gjithë pa fjalë

Publikuar

-

Ato janë vajzat më seksi dhe të bukura të ekranit. Jemi mësuar që t’i shohim gjatë gjithë kohës të kuruara deri në detaj, por kanë patur dhe momente që e kanë treguar pamjen e tyre ashtu siç janë.

Shumica e tyre janë komentura shpesh për ndërhjyrje plastike dhe duke marrë shkas nga kritikat kanë publikuar foto ku shfaqen natyrale për të treguar se nuk kanë asnjë kompleks.

Më poshtë po iu sjellim disa nga personazhet që kanë guxuar të shfaqen natyrale. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

Xhensila Myrtezaj

Zajmina Vasjari

Tuna Sejdi

Rozana Radi

Ronela Hajati

Nora Istrefi

Miriam Cani

Marina Vjollca

Luana Vjollca

Kida

Enca Haxhiu

Dua Lipa

Dafina Zeqiri

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: