Connect with Us

Ëndrra e çdo mashkulli/ Kjo është modelja më përvëluese që me fotot e saj do t’iu lërë pa fjalë

Showbizz

Ëndrra e çdo mashkulli/ Kjo është modelja më përvëluese që me fotot e saj do t’iu lërë pa fjalë

Publikuar

-

Ëndrra e çdo mashkulli/ Kjo është modelja më përvëluese që me fotot e saj do t’iu lërë pa fjalë

Stephanie Rao është një modele e famshme në Amerikë. Ajo ka fituar një famë të madhe prej mënyrës së saj të jetesës, reklamimit të të brendshmeve dhe linjës së make up.

Stephanie ndan shpesh herë me ndjekësit e saj foto seski dhe provokative. Ka më shumë se 866 mijë ndjekës në Instagram dhe mëshumë se 6 mijë ndjekës në rrjetin social Tëitter.

Për më tepër foto seski dhe provokative të Stephanie Rao mund të shfletoni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja e njohur i jep fund beqarisë/ Dalin pamjet nga dasma

Publikuar

-

Nga

Engjëlli i Victoria’s Secret Devon Ëindsor, i ka dhënë fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partnerin e saj Johnny Dex Barbara. Dyshja kanë organizuar një ceremony madhështore në Bahamas me të ftuar VIP, mes tyre modelet e Victoria’s Secret. Modelja seksi e pasarelave dukej shumë elegante me fustanin e nusërisë. Devon dhe Johnny […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do e dëgjoni për 20 vite”/ Genc Prelvukaj paralajmëron projektin e radhës

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i njohur shqiptar Genc Prelvukaj është një nga personazhet më të komentuar dh eta dashur të muzikës shqiptare. Ai ka qenë mjaft aktiv me muzikën e tij dhe ka publikuar disa këngë të cilat numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundmi me anë të një postimi në ‘Instagram’, reperi ka treguar se shumë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas rrëfimit të Mozzik/ Loredana habit me veprimin e saj

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme Mozzik, ka folur si asnjëherë më parë për ndarjen nga Loredana si dhe momentin ku jao u mor nga policia pak muaj më parë. Në një intervistë për portalin zviceran, “20 min”, ai tregoi se me është në proces divorci meLoredanën. Gjatë intervistës Mozzik tha se marrëdhënia mes tij dhe Loredanës përfundoi […]

LEXO TE PLOTE