Connect with Us

Me një portret perfekt/ Ja çfarë i mungon Arbenita Ismajlit

Showbizz

Me një portret perfekt/ Ja çfarë i mungon Arbenita Ismajlit

Publikuar

-

Modelja nga Kosova, Arbenita Ismajli është një nga vajzat më të bukura të showbizit. Arbenita ndan shpesh herë foto nga jeta e saj e përditshme si dhe situatat e ndryshme që i ndodhin në jetë.

Së fundi modelja ka ndarë një foto ku tregon portretin e saj perfekt dhe krahas zbulon se çfarë po i  mungon më së shumti në këto momente.

“Më ka marrë malli për punën”, shkruan Arbenita. Kujtojmë se Arbenita është një nga modelet që ka pozuar për kompani të njohura ndërkombëtare.

Madje kompania për të cilën punonte ajo pak kohë më parë u hodh në gjyq nga Kim Kardashian për kopjim të fustanit që mbante veshur pikërisht Arbenita në njërin nga fotosesionet.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: