Connect with Us

“Mu deshën 8 muaj për të qenë perfekte”/ Mes djalit Psalm dhe Met Gala, Kim Kardashian e bëri zgjedhjen e saj

Showbizz

“Mu deshën 8 muaj për të qenë perfekte”/ Mes djalit Psalm dhe Met Gala, Kim Kardashian e bëri zgjedhjen e saj

Publikuar

-

Në njërën nga episode e reja të serialit Keeping up ëith Kardashians biznesmenia Kim Kardashian tregon planet që kishte bërë për Met Gala.

Kishte 8 muaj që përgatitej që gjithçka të dukej perfekte dhe nuk mund të mungonte për asgjë në këtë mbrëmje. Në atë kohë pritej që djali i saj Psalm të vinte në jetë nga momenti në moment, por as kjo nuk mund ta pengonte atë të parakalonte në tapetin e kuq të Met Gala.

“Akovatja ime ka numrin e motrës time Khloe. Unë do jem me dy motrat e mia, mamanë dhe bashkëshortin. Thjesht uroj që bebi mos të vijë para kohe”, thotë Kim në takimin me doktorin dhe nënën surrogate. Kim shkoi më Met Gala me pjesën tjetër të familjes ndërkohë që Khloe ishte në gatishmëri nëse diçka ndodhte. “Unë duhet të shkoj në Met dhe të kthehem para se bebi të jetë gati për të lindur. Ai pritet të vijë në jetë për 8 ditë, por unë do rri patjetër në Met. Dua të them u deshën 8 muaj që të dukem kaq perfekte për këtë event, nuk mund ta humbas”, vazhdon Kim. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: