Connect with Us

Ori Nebiaj surprizon kolegun për ditëlindje në mes të emisionit/ Moderatori nuk mban dot lotët

Showbizz

Ori Nebiaj surprizon kolegun për ditëlindje në mes të emisionit/ Moderatori nuk mban dot lotët

Publikuar

-

Ori Nebiaj surprizon kolegun për ditëlindje në mes të emisionit/ Moderatori nuk mban dot lotët

Dita e sotme ka qenë shumë e veçantë për moderatorin Isli Islami, i cili feston 33 vjetorin e tij të lindjes. Përveç këtij fakti, ajo që e ka bërë më të veçantë ditëlindjen e tij ka qenë moderatorja Ori Nebiaj dhe e ëma e Islit.

Gjatë transmetimit të emisionit ëake up Ori i ka bërë një dedikim mjaft të ndjerë kolegut të saj. Pas gjithë kësaj, urimi përmbyllës ishte nga nëna e tij e cila e uron Islin me fjalët më të ëmbla.

Ndërkaq moderatori nuk ka arritur t’i mbajë dot lotët nga dedikimi i Orit dhe nënës dhe i ka falenderuar për surprizën e bukur dhe emocionuese.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mëngjeset tipike të Demi Rose/ Modelja “ndez” imagjinatën e ndjekësve

Publikuar

-

Nga

demi foto

Ajo është quajtur ndryshe si Mbretëresha e Instagramit dhe jo më kot. Bëhet fjalë për Demi Rose dhe të gjithë e kuptoni arsyen pse është e tillë. Bukuroshja 24 vjeçare është bërë e njohur për shkak të formave të saj të rrumbulllakosur dhe gjithashtu për stilin e jetesës që bën. Demi nuk ngurron të ndajë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kim Kardashian zbulon anën e panjohur të Kaney West: “Pas angazhimit me fenë ka ndryshuar shumë”

Publikuar

-

Nga

Kim Kardashian dhe Kaney West janë një nga çiftet më të përfolur në mediat e huaja. Reperi shpesh herë bëhet pjesë e debateve publike dhe madje ka shprehur se do të kandidojë për president. Por pavarësisht debateve të ashpra Kim ka treguar se bashkëshorti i saj është shumë me ndryshe nga sa duket ne publik. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Më e preferuara e meshkujve/ Kjo është dieta që mban Kylie Jenner për të ruajtur linjat e saj seksi

Publikuar

-

Nga

Kylie Jenner është një nga vajzat më seksi dhe e përfolur për format e trupit. Të shumta janë vajzat që duan të kenë linjat e saj dhe mundohen ta imitojnë deri në detaj. Por a e dini cila është dieta që Kylie Jenner mban për të ruajtuar linjat  seksi? Avokado Kylie e fillon ditën me […]

LEXO TE PLOTE