Connect with Us

“Princesha ime”/ Granit Xhaka më i lumtur e kurrë, publikon momentin e ëmbël me vogëlushen e tij

Showbizz

“Princesha ime”/ Granit Xhaka më i lumtur e kurrë, publikon momentin e ëmbël me vogëlushen e tij

Publikuar

-

“Princesha ime”/ Granit Xhaka më i lumtur e kurrë, publikon momentin e ëmbël me vogëlushen e tij

Pak ditë  më parë futbollisti i njohur shiqptar Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita u bënë prindër për herë të parë.

Ata vendosën që e vogla e tyre të quhej Ayana dhe e pritën me shumë dashuri ardhjen e saj në jetë.

Ardhja e vogëlushes ka marrë të gjithë vëmendjen e prindërve të saj. Së fundi futbollisti ka publikuar një foto ku shfaqet duke mbajtur në krahë vajzën e tij.

“Duke kaluar kohën e lirë me princeshën time të vogël”, shkruan Granit në foto e publikuar në Instagram.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme/CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk e di çfarë po ndodh me trupin tim”/ Ariana Grande tregon për problemet me shëndetin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Ariana Grande ka bërë të ditur se për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore nuk do të mundet të performojë për fansat e saj në koncerte. Asaj i është dashur të anulojë disa koncerte dhe këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet rrjeteve sociale. Bëhet fjalë për turin që ajo ka nisur prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Takim i fshehtë/ Nicole Scherzinger flirton me konkurrentin e X Factor

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur amerikane Nicole Scherzinger pas ndarje nga sportisti Grigor Dimitrov duket se po flirton me një nga konkurrentët e X Factor, Thom Evans. Mes dyshes është vënë re një lloj kimie që në fillimet e spektaklit. Burimet thonë se Thomas nuk kishte patur më parë guximin t’i kërkonte një takim këngëtares, por si […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Refuzon “një mal me para” vetëm se nuk donte të vishej me të zeza/ Naomi Campbell: “Do ishte hipokrite”

Publikuar

-

Nga

Modelja më e kërkuar e pasarelave Naomi Campbell ka refuzuar një mal me para vetëm se nuk dontë të vishej me të zeza në shoën “All in black”. Ajo është shprehur se gjithçka që kërkon në industrinë e modës është ekuilibri. Supermodelja 49-vjeçare ka folur me shumë sinqeritet për eksperiencën e saj të gjatë në […]

LEXO TE PLOTE