Connect with Us

“Trupi dhe mjeshtri”/ Vildane Zeneli djeg rrjetin, pas kësaj “mrekullie” qëndron fotografi i njohur

Showbizz

“Trupi dhe mjeshtri”/ Vildane Zeneli djeg rrjetin, pas kësaj “mrekullie” qëndron fotografi i njohur

Publikuar

-

Modelja e famshme nga Kosova Vildane Zeneli, tashmë është e njohur për fotot e saj provokative dhe topless.

Vildane nuk i ka lënë vend imagjinatës teksa shfaqet tepër e zjarrtë në fotosesionin e fundit. Modeles pothuajse i duket cdo pjesë e trupit dhe ndjekësit e saj në Instagram kanë vërshuar me komentet e shumta rreth Vildanes.

Por ajo që nuk dini është se personi që ka realizuar këto foto është mjeshtri i fotografisë Fadil Berisha.

Fotografi i famshëm nuk ka ngurruar t’i publikojë fotot e Vildanes dhe në rrjetin e tij social ku shumica e ndjekësve janë personazhe të famshëm. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberishaphotography) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: