Connect with Us

Bija ime/ Doktori merr vendimin e rëndësishëm për Ojkyn, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Doktori merr vendimin e rëndësishëm për Ojkyn, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Asu viziton varrin e të ëmës dhe i tregon për Ojkyn. Asu kujton të shkuarën e saj të dhimbshme. Demir lë Ojkyn me Xhandanin dhe shkon të mbarojë punën. Ojky kupton që Demir do bëjë punë të pisët dhe e paralajmëron. Demir dhe Ugur vishen si policë dhe hyjnë në një muze për të vjedhur një send të çmuar. Ugur padashje e thyen sendin e çmuar dhe ata futen në telashe. Demir dhe Ugur largohen nga muzeu por në të njëjtën kohë vjen policia. Xhemal është ai që ka lajmëruar policinë. Demir dhe Ugur largohen por rrugës ndalohen nga policia. Ata përfundojnë në komisariat. Shefi e kupton që Demir dhe Ugur kanë gisht në vjedhje.

Demir dhe Ugur arrijnë të shpëtojnë. Ojky nuk shkon në mësim. Ajo i kërkon Mertxhanit të marrë mësuesen në telefon dhe t’i marrë leje sikur është Demiri. Demir dhe Ugur detyrohen të bëjnë një punë tjetër për të shlyer borxhin. Xhandan shkon në shtëpinë e Xhemalit teksa Asu ndodhet aty. Ojky shkon në spital dhe bën testet. Demir takohet me Xhandanin në lavanderi. Ai i kërkon falje Xhandanit për biçikletën dhe i tregon që mësoi të shkuarën e saj të trishtë. Doktori vërteton që Ojky vuan nga Nieman Pik. Ai vendos të informojë Demirin./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Gënjeshtrat më të zakonshme që këto shenja të horoskopit thonë për të dalë nga situata

Publikuar

-

Nga

Dashi “Jam mirë.” Një Dashi do të ju tregojë gjithmonë se është në rregull edhe kur nuk është në rregull. ajo do ta bëjë të duket sikur ajo ka gjithçka së bashku edhe kur nuk mund të ishte më larg nga e vërteta. Ajo e bën këtë për të bindur veten se nuk ka asgjë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Marrëdhëniet e vështira të dashurisë/ Njihuni me shenjat e horoskopit që nuk dorëzohen para sfidave

Publikuar

-

Nga

Peshqit Peshqit janë njerëz jashtëzakonisht të sjellshëm dhe kanë tendencë të shohin më të mirën te të tjerët, edhe kur nuk është aty. Ata janë romantikë nga natyra, kështu që nëse gjërat nuk janë aq perfekte sa mund të jenë, Peshqit do të zbukurojnë detajet në imagjinatën e tyre. Ka një pjesë të kësaj shenje […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Kanë aftësi të shkëlqyera për të dalë nga situata/ Shenjat e horoskopit që e bëjnë më mirë rolin e avokatit

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi e bën mjaft mirë rolin e avokatit mbrojtës sepse kanë aftësi fantastike negociuese. Ekzistojnë shumë raste të zgjidhura jashtë gjykatës, kështu që të pandehurit kanë nevojë për një avokat i cili i di të gjitha këndet dhe mund të bëjë maksimumin për klientin e tyre. Gjithashtu, Dashi është i shkëlqyeshëm në të menduarit […]

LEXO TE PLOTE