Connect with Us

Bija ime/ Doktori merr vendimin e rëndësishëm për Ojkyn, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Doktori merr vendimin e rëndësishëm për Ojkyn, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Asu viziton varrin e të ëmës dhe i tregon për Ojkyn. Asu kujton të shkuarën e saj të dhimbshme. Demir lë Ojkyn me Xhandanin dhe shkon të mbarojë punën. Ojky kupton që Demir do bëjë punë të pisët dhe e paralajmëron. Demir dhe Ugur vishen si policë dhe hyjnë në një muze për të vjedhur një send të çmuar. Ugur padashje e thyen sendin e çmuar dhe ata futen në telashe. Demir dhe Ugur largohen nga muzeu por në të njëjtën kohë vjen policia. Xhemal është ai që ka lajmëruar policinë. Demir dhe Ugur largohen por rrugës ndalohen nga policia. Ata përfundojnë në komisariat. Shefi e kupton që Demir dhe Ugur kanë gisht në vjedhje.

Demir dhe Ugur arrijnë të shpëtojnë. Ojky nuk shkon në mësim. Ajo i kërkon Mertxhanit të marrë mësuesen në telefon dhe t’i marrë leje sikur është Demiri. Demir dhe Ugur detyrohen të bëjnë një punë tjetër për të shlyer borxhin. Xhandan shkon në shtëpinë e Xhemalit teksa Asu ndodhet aty. Ojky shkon në spital dhe bën testet. Demir takohet me Xhandanin në lavanderi. Ai i kërkon falje Xhandanit për biçikletën dhe i tregon që mësoi të shkuarën e saj të trishtë. Doktori vërteton që Ojky vuan nga Nieman Pik. Ai vendos të informojë Demirin./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: