Connect with Us

“Çdokush ka nevojë për këtë në jetë”/ Lori Hoxha zbulon mësimin më të vlefshëm në jetë

Showbizz

“Çdokush ka nevojë për këtë në jetë”/ Lori Hoxha zbulon mësimin më të vlefshëm në jetë

Publikuar

-

Ajo është tepër aktive në llogarinë e saj të Instagramit, dhe numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram, me të cilët është në kontakt thuajse pjesën më të madhe të ditës.

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha shpesh ndan me ndjekesit edhe eksperienca personale apo përjetime të situatave në të cilat kalon.

Së fundmi, Lori ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit e saj, të cilët tepër kuriozë, i bëjnë pyetje të ndryshme lidhur me jetën e saj.

Njëri prej tyre e pyet se cili është mësimi më i vlefshëm që ka marrë nga e ëma, ndërsa Lori i është përgjigjur:

“Si të qëndrosh e butë teksa vazhdon të jesh e fortë. Ajo është një mjeshtre në këtë. Ajo femër çfarë nuk ka kaluar dhe sërish bën më të mirën për këdo, pa kërkuar diçka në këmbim. Çdokush ka nevojë për këtë në jetë.”- ka rrëfyer Lori.

Kujtojmë se ditën e mërkurë , në nder të ditëlindjes së themeluesit te Top Channel, Dritan Hoxha, i cili do të mbushte 51-vjeç, Lori dhe familja e saj organizuan festën e përvitshme të “Top Channel” e cila u mbajt në studiot e reja “Nova”.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë më sipër./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: