Connect with Us

“Dhurata më e bukur shpirtërore”/ Aurela Gaçe përjeton emocionet më të mëdha falë artistëve të rinj

Showbizz

“Dhurata më e bukur shpirtërore”/ Aurela Gaçe përjeton emocionet më të mëdha falë artistëve të rinj

Publikuar

-

“Dhurata më e bukur shpirtërore”/ Aurela Gaçe përjeton emocionet më të mëdha falë artistëve të rinj

Aurela Gaçe ka përjetuar emocione të forta mbrëmjen e kaluar gjatë programit “Këndo këngën time”.

Këngëtarja pasi ka treguar historinë e frikshme që kishte përjetuar me problemet me zërin, ka mbetur tejet e lumtur nga performancat e artistëve të rinj që kanë kënduar këngët e saj ndër vite.

Nëpërmjet një posti në Instagram ku tregon disa nga performancat e artisëtve të rinj ajo shkruan se çdo performancë e ka përjetuar me shumë emocione që do ta shoqërojnë për shumë kohë.

“Nuk di sa nga ju e ndoqet kete program te ri ,por per mua eshte Emocion nga video e pare ne te fundit. Fale jush, artisteve mbase te rinj ne emër por kaq shume te talentuar. M’a bëtë zemrèn mal. Aty live, edhe u hutova pak. Mbrëme ne TV , u emocionova dyfish teksa ju degjoja….e ta dini se mè keni bere nje dhurate kaq te bukur shpirterore, nga ato qe mua do te me emocionojë shume e mè shume ne vitet ne vazhdim . Faleminderit me zemer @gerald.murrja @gigliola.haveriku @marjonametohu #anxhelelmazi @jona.pepkolaj @anditanko @mario.mancelli

Faleminderit qe e hapet me mua kete super program @eduartdeda . 12 jave ne @vizionplustv me artsite te medhenj te ketij vendi @kendokengentime”, shkruan Aurela. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by membaj#newsong (@aurelagaceofficial) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Meshkujt çmenden pas saj/ Fotot më tunduese të Tereze Kalman

Publikuar

-

Nga

Modelja më e zjarrtë për momentin, Tereze Kalman është tifozja super seksi e futbollistëve Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo të cilët janë njerëzit më të ndjekur dhe më të njohur në bote. Tereze Kalman, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku ekspozon pothuajse gjithmonë foto nudo dhe foto që i lënë pak vend imagjinatës. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-“Paratë më plotësojnë”/ Roza Lati i habit të gjithë me deklaratën

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur e ekranit Roza Lati njihet për natyrën e saj të drejtëpërdrejtë. Roza ndan shpesh herë momente dhe opinione nga jeta e saj me ndjekësi në rrjetet sociale. Moderatorja së fundi ka treguar efektin që kanë paratë tek ajo dhe cilin aspekt të jetës i plotësojnë. “Paratë plotësojnë gjysmën e humorit tim”, shkruan […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jo vetëm Kim Kardashian/ Bisha ruse sfidon Demi Rose, fotot e saj të fundit po bëjnë xhiron në rrjet

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur ruse, Anastasiya Kvitko vijon të tërheqë vëmendjen gjithmonë e më shumë në mediat rozë, por edhe në rrjete sociale. Anastasia u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhet me seks-simbolin, Kim Kardashian, dhe formave të saj bombastike dhe tepër seksi. Por nuk është vetëm sfiduesja e Kim Kardashian, […]

LEXO TE PLOTE