Connect with Us

Financat, dashuria dhe puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Showbizz

Financat, dashuria dhe puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Juve ju pëlqejnë ndryshimet përsa i përket financave. Në të ardhmen është e mundur që të keni më shumë se një burim të ardhurash.

Demi

Ju duhet të rivlerësoni rrugën që keni bërë në karrierën tuaj dhe qëllimet e jetës, të cilat mund të jenë të stresueshme. Më vonë do të ndjeni që jeni vonuar për këto ndryshime.

 

Binjakët

Do të shijoni entusiazmin përsa i përket partneritetit dhe gjithashtu rolin e tij në jetën tuaj. Fokusohuni në përhapjen e farave që mund të mbillni tani.

 

Gaforrja

Me Uranin në shtëpitë e shoqatave dhe planeve të ardhshme, ju do të pësoni një ndryshim në aspiratat për 7 vitet e ardhshme.

 

Luani

Deri në vitin 2025 do të shihni karrierën tuaj të ndryshojë shumë herë, dhe shumë shpejt ju do të gjeni një rrugë profesionale që kurrë nuk e kishit parashikuar.

 

Virgjëresha

Do të përjetoni një lidhje shumë të sigurt dhe të dashur me familjen tuaj dhe miqtë e afërt, dhe do të keni dëshirën për të gërmuar më shumë për rrënjët tuaj dhe të shkuarën.

 

Peshorja

Saturni do të shëtisë nëpër shtëpinë tuaj dhe do të prekë famijen dhe shtëpinë , duke iu ndihmuar të fokusoheni tek rrënjët tuaj dhe lidhjet me emocionet.

 

Akrepi

Konsideroni të afroni pranë vetes tuaj një partner biznesi apo romantik, një partner i cili i përmbush pritshmëritë tuaja ndërsa bashkëveproni në mënyrë të pavarur.

 

Shigjetari

Urani do të ndërhyjë në shtëpinë tuaj për cështje ditore dhe do të sjellë ndryshime në aspektin e punës. Tashmë do të mund të punoni në mënyrë të pavarur.

 

Bricjapi

Ju do ta mbroni veten në një mënyrë që është shumë e vërtetë sipas jush. Tani është momenti të flakni tutje modelet e vjetra për të krijuar lidhje të reja.

 

Ujori

Tani është koha që të rrezikoni për të arritur më lart dhe të ëndërroni gjëra të mëdha. Ju keni energjinë dhe vizionin për të krijuar guximin dhe premtoni shumë në të ardhmen.

 

Peshqit

Situata juaj mund të ndryshojë, marrëdhënia juaj me partnerin ose motrat dhe vëllezërit tuaj do të ndryshojë. Këto ndryshime do të sjellin rritje dhe zgjerim./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: