Connect with Us

FOTO-“Do të doja të të njihja personalisht”/ Luana Vjollca zbulon mesazhin special dhe emocionues

Showbizz

FOTO-“Do të doja të të njihja personalisht”/ Luana Vjollca zbulon mesazhin special dhe emocionues

Publikuar

-

Para pak javësh, moderatorja bukuroshe e ekranit shqiptar Luana Vjollca startoi emisionin e saj “Shiko kush luan” ku ka të ftuar personazhe të famshmëm shqiptarë nga showbizzi dhe jo vetëm.

Por, Luana numëron fansa të shumtë të cilët e vlerësojnë për natyrën e saj puntore, të cilët i shkruajnë vazhdimisht duke i treguar se ndihen shumë krenarë për të. Së fundmi, moderatorja ka ndarë një prej këtyre mesazheve në Instastory, duke e konsideruar më të bukurin që ka marrë ndonjëherë.

Një ndër ndjekësit e saj i ka shkruar: ‘I dashur njeri real! Sinqeriteti dhe shkathtësia jote të kanë bërë kjo që je sot…edhe bukuria por bukuria është dicka plus, sepse ti ke arrit këtu ku je sepse ke punuar…Na bën të marrim shembull nga ty…Përgëzime…ndihem krenare që jam pjesë e njerëzve si ty edhe pse janë shumë të rrallë…Respekte!”. Ky mesazh e ka bërë shumë të lumtur Luanën, e cila ka shkruar: ‘Mesazhi më i bukur që kam marrë… o njeri i bukur! Do doja shumë të të njihja personalisht.”

Për më tepër ndiqni fotogalerinë më sipër./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: