Connect with Us

FOTO-“Garderoba e Majlinda Bregut”/ Kejda zbulon veshjet e ish ministres në fëmijëri

Showbizz

FOTO-“Garderoba e Majlinda Bregut”/ Kejda zbulon veshjet e ish ministres në fëmijëri

Publikuar

-

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda është bërë tepër e njohur për publikun shqiptar dhe shumë e ndjekur në Instagram.

Tepër aktive në rrjetet sociale , së fundmi Kejda ka postuar disa foto të vjetra nga arkiva duke treguar se çfarë bënte me rrobat e mamasë së saj Majlindës, kur ishte fëmjë.

Duke veshur takat dhe fustanet e mamit, por edhe buzët  e lyera me të kuq, Kejda ka treguar këtë moment të ruajtur përmes fotografive dhe ka zgjedhur ta ndajë me të gjithë ndjekësit e saj.

Kujtojmë se Majlinda Bregu është tashmë Sekretare e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë më sipër./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: