Connect with Us

FOTO-“Mësuesit nuk bënë asgjë”/ Bebe Rexha tregon periudhën e errët në jetën e saj

Showbizz

FOTO-“Mësuesit nuk bënë asgjë”/ Bebe Rexha tregon periudhën e errët në jetën e saj

Publikuar

-

FOTO-“Mësuesit nuk bënë asgjë”/ Bebe Rexha tregon periudhën e errët në jetën e saj

Prej kohësh, këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha e cila njihet tashmë në të gjithë botën, ka shkruar për ngacmimet dhe ofendimet rreth kileve të saj të tepërta. Por kjo nuk ndodh vetëm tani që ajo është e famshme.

Edhe në adoleshencën e saj, Bebe është ngacmuar nga shokët e saj dhe se e quanin të shëmtuar. Sipas një postimi të saj të fundit në rrjetet sociale,  ajo ka theksuar se të gjithë duhet të ndjehemi mirë me veten dhe të sigurtë për atë që jemi.

“Një ditë në shkollën e mesme, isha ulur në lokal me të gjithë shoqet e klasës. Kjo vajza që më ngacmonte gjithnjë, filloi të shkonte nëpër tavolinë dhe t’i thoshte secilës nga vajzat se ishin të bukura derisa ajo erdhi tek unë dhe më bërtiti e shëmtuar në fytyrën time dhe të gjithë qeshën,”-ka thënë Bebe.

“Unë u ngacmova çdo ditë dhe kthehesha duke qarë në shtëpi. Kisha frikë të shkoja në shkollë dhe asnjë nga mësuesit nuk bëri asgjë kur kërkova ndihmë. Sot festojmë ditën e shpirtit. Unë besoj se pa marrë parasysh se cila është e kaluara juaj, kush e doni apo ajo që besoni, ne të gjithë meritojmë të ndjehemi të sigurt,”-ka përfunduar Bebe Rexha, duke na dhënë të gjithëve një leksion me vlerë.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë më sipër./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një nga aktorët më të famshëm dhe seksi në botë/ Disa fakte interesante rreth Brad Pitt

Publikuar

-

Nga

1-Emri i tij i plotë është William Bradley Pitt. Ai lindi në 18 Dhjetor, në 1963. Ai është me origjinë nga Oklahoma, në Shtetet e Bashkuara. 2-Prindërit e tij janë William Pitt (drejtues i një firme kamionësh transporti) dhe Jane Etta Hillhouse. Pitt ka dy motra; Douglas dhe Julie.Brad ka rrënjë indiane, skoceze, gjermane, Seminole […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotoja që nxorri zbuluar Kejvina Kthellën/ Fansat e masakrojnë në komente: “Nuk je ti”

Publikuar

-

Nga

Modelja shqiptare Kejvina Kthella është kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë. Prej ditësh të gjitha mediat kanë shkruar për lidhjen e saj me Redjan Rrajën. Por pas gjithë kësaj situate duket se fansat kanë zbuluar një detaj që shumë prej nesh na kishte shpëtuar. Para disa kohësh, modelja postoi një foto me këngëtarin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Diva botërore si Marilyn Monroe, Madonna dhe Beyonce/ Kjo është dieta rigoroze e vajzave më të famshme

Publikuar

-

Nga

Beyonce është një nga divat e muzikës botërore e cila përveç këngëve të saj është mjaft e pëlqyer edhe për fizikun. Por çfarë qëndron pas një trupi fantastik si të Beyonces? Ajo ka përdorur një nga dietat më të rrepta e cila përfshin vetëm lëngje. Ajo përfundoi dietën Master Cleanse , një dietë gjithë-lëngshme e […]

LEXO TE PLOTE