Connect with Us

FOTO-Nga Kivanc Tatlitug tek Tolgahan Sayisman/ Zbuloni sa të gjatë janë në të vërtetë aktorët turq

Showbizz

FOTO-Nga Kivanc Tatlitug tek Tolgahan Sayisman/ Zbuloni sa të gjatë janë në të vërtetë aktorët turq

Publikuar

-

Telenovelat turke tashmë kanë “pushtuar” ekranet shqiptare dhe kanë tërhequr shumë njerëz me historitë e tyre të realizuara me profesionalizëm, histori të veçanta por edhe aktorët shumë të bukur bien gjithmonë në sy dhe i mbajmë mend gjatë.

Përpos roleve me të cilat na fitojnë zemrat, aktorët turq vlerësohen shpesh edhe për bukurinë që i karakterizon dhe sepse në ekran ata shfaqen muskulozë, të gjatë dhe tepër profesionalë. Por mesa duket ata nuk janë aq të gjatë sa duken në ekran.

Nga Kivanc Tatlitug tek Tolgahan Sayisman, le të zbulojmë se sa të gjatë janë aktorët që na kanë fiksuar me orë të tëra pas ekranit./CNA.al

 

1.Cagatay Ulusoy , është 1.88 cm i gjatë.

2.Tolgahan Sayisman, është 1.87 cm i gjatë.

3.Burak Ozcivit, është 1.88 cm i gjatë.

4.Kivanc Tatlitug, është vetëm 1.87 cm i gjatë.

5.Baris Arduc, është vetëm 1.88 cm i gjatë.

6.Berguzar Korel, është 1.81 cm e gjatë.

7.Asli Enver, është 1.65 cm e gjatë.

8.Ozge özpirinççi, është 1.60 cm e gjatë.

9.Birce akalay, është 1.73 cm e gjatë.

10. Tuba büyüküstün, është 1.73 cm e gjatë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: