Connect with Us

Pas zhgënjimit nga dashuria/ Beatrix Ramosaj tregon për jetën si beqare

Showbizz

Pas zhgënjimit nga dashuria/ Beatrix Ramosaj tregon për jetën si beqare

Publikuar

-

Prej kohësh këngëtarja Beatrix Ramosaj ka vendosur që jetën e saj private ta mbajë larg syrit të medias. Edhe pse janë të shumta momentet ku këngëtarja e tregon se është shumë e lumtur edhe beqare.

Pas lidhjes së saj të fundit Trixa i është përkushtuar totalisht udhëtimeve dhe shijimit të jetës dhe këtë e tregon nga postimet e saj në Instagram.

Së fundi Beatrix ka publikuar një thënie në instastory, e cila flet për vetminë dhe lumturinë dhe përmes kësa mësuam pak më shumë për jetën si beqare të këngëtares.

“Personaliteti im i konfuzon njerëzit.

Unë e shijoj shumë të qënit vetëm, por jam shumë tip shoqëror dhe e shijoj jetën. Ambjenti ku unë jetoj tregon se kujt bote i përkas unë.

Herë bërtas me zë të lartë, herë jam e heshtur. E lexoj energjinë dhe rrethanat. Ka momente që dua të jem shumë lart, dhe ka raste që dua të lexoj një libër të mirë, ose të procesoj mendimet, vetëm.”

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

“Më ofrojnë 100 mijë euro vetëm për të patur shoqërinë time”/ Kjo është modelja e Instagramit që po çmend meshkujt në Dubai

Publikuar

-

Nga

Natalia Graibotto ka rrëfyer se fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fotove që shpërndan në rrjetin social. 26-vjeçarjatregon që merr shumë mesazhe në privat dhe që janë tronditëse. Ka persona të pasur nga Dubai që përpiqen t’i sjellin avionin e tyre privat, ose i ofrojnë nga 40 mijë, 70 mijë, […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Po babai i vajzës ku ndodhet?” Rudina Dembacaj i kthehet keqazi ndjekëses

Publikuar

-

Nga

Pak kohë më parë moderatorja Rudina Dembacaj pranoi publikisht ndarjen nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Por edhe pse në proces divorci, Rudina shpesh herë është shprehur se ruan një marrëdhënie shumë të mirë me ish bashkëshortin e saj. Së fundmi, Rudina ka ndarë në Instagram foto e video me të voglën e saj pranë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

VIDEO-Rihanna i vë “flakën” Instagramit/ Tërbon fansat me fizikun e saj fenomenal

Publikuar

-

Nga

Diva e muzikës botërore Rihanna është padyshim një nga personazhet për të cilën flitet shumë në mediat rozë. Së fundi ajo i është përkushtuar totalisht biznesit dhe linjës së sa Savage and Fenty. Rihanna ka arritur që ashtu si në muzikë të ecë me hapa të shpejtë edhe me bizneset e saj. Së fundi Rihanna […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Demi Rose më e bukur se kurrë/ “Çmend” ndjekësit me fustanin e kuq pas trupit

Publikuar

-

Nga

Demi Rose është një nga infuencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Bukuroshja britanike ndan foto shumë provokuese me të gjithë fansat e saj. Jemi mësuar të shohim foto ku Demi shfaqet gjysmë e zhveshur, apo ekspozon format me bikini, por këtë herë është shfaqur e veshur me një fustan të kuq teksa ndodhemi në […]

LEXO TE PLOTE