Connect with Us

Presioni i të qenit nënë/ Sulmet mediatike, Meghan Markle flet për herë të parë

Showbizz

Presioni i të qenit nënë/ Sulmet mediatike, Meghan Markle flet për herë të parë

Publikuar

-

Dukesha e Sussex, Meghan Markle edhe pse ka qënë një aktore, jo gjithmonë di t’i përballojë sulmet mediatike.

Për herë të parë, Meghan do të flasë për presionet e të qenit nënë e re në sytë e publikut. Kanali “ITV News”,  ka publikuar së fundmi një klip të ri nga dokumentari i Harry-t dhe Meghan “Një udhëtim afrikan”, i cili do të publikohet këtë të dielë dhe do të ketë pamje të rralla të prapaskenave të turneut të fundit të çiftit mbretëror në Afrikën Jugore.

Në këtë dokumentar Dukesha e Sussex-t ka folur me Tom Bradly-n për vëmendjen negative të shtypit gjatë shtatzënisë dhe muajve të parë me djalin Archie, i lindur më 6 maj.

“Çdo grua, veçanërisht kur ato janë shtatzënë, bëhen më të ndjeshme, prandaj çdo gjë u bë më e vështirë. Dhe më pas me një të porsalindur, e dini vetë. Sidomos me një grua, është shumë”,-ka thënë Meghan.

Më pas Meghan ka shtuar se jo shumë njerëz e kanë pyetur “Si je” gjatë kësaj periudhe të vështirë ku shtypi i është kundërvënë keqazi.

Për më tepër shikoni fotogalerinë e sipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE