Connect with Us

VIDEO-E papritur/ Incidenti i Lady Gaga në skenë bën xhiron e rrjeteve sociale

Showbizz

VIDEO-E papritur/ Incidenti i Lady Gaga në skenë bën xhiron e rrjeteve sociale

Publikuar

-

Këngët e saj dëgjohen në të gjithë botën dhe këngëtarja Lady Gaga duket se “sigurohet” që vecse ta dëgjojnë, të shikojnë edhe incidentet e saj në skenë.

Pas incidentit të famshëm pak vite më parë, krijuesja e hitit ‘Shallow’ka dhënë një shfaqje në Las Vegas, nga ku ka ndodhur një e papritur jo e këndshme për artisten.

Në një video të siguruar nga “The Sun”, ajo duket duke kërcyer me një prej fansave, kur ky i fundit ka humbur ekuilibrin, dhe të dy kanë rënë përtokë. Fatmirësisht nuk ishte serioze, dhe Lady u dëgjua të thoshte që ishte mirë.

Më poshtë ju ftojmë të ndiqni videon./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Sportistja mahnit me linjat e saj perfekte/ Fotot më fantastike të yllit të televizionit

Publikuar

-

Nga

Lucie Donlan është një modele e cila është bërë e njohur në reality shown e famshëm Love Islands. Përveç kësaj ajo është një sërfiste britanike dhe ka punuar për disa kohë si kapitene sërfi në ISA. ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram ku ndan shumë foto me bikini. Linjat e saj perfekte […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Kendall Jenner zgjedh “nënën më të keqe” në familje/ Modelja bën renditjen

Publikuar

-

Nga

Kendall Jenner është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është renditur në top 20 e personave më të ndjekur në Instagram për vitin 2019. Pas pushimeve të nxehta Kendall është bërë pjesë e një interviste nga Harry Styles në emisionin The late shoë ëith James Corden. Ajo është përballur me pyetjet […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Pa filtra dhe pa make up”/ Ylli i “Shtëpiake të dëshpëruara” tregon format e saj perfekte

Publikuar

-

Nga

Teri Hatcher i ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur teksa ka treguar fizikun e saj mbresëlënës. Ylli i “Shtëpiake të dëshpëruara”, 55 vjeç është shfaqur në super formë teksa tregon muskujt me bikini. Teri e ka publikuar foton në rrjetet sociale dhe tregon se kjo foto nuk ka nevojë as për filëtr as […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Nga Kim Kardashian tek Jennifer Lopez/ Gratë më seksi të showbizit që guxuan të shfaqeshin në publik pa tualet

Publikuar

-

Nga

2019 ishte viti i bukuirsë natyrale. Nuk ka të bëjë vetëm me mospërdorimit të make up por me atë që shumë personazhe të famshme vendosën të shfaqeshin në publik pa asnjë filtër. Një nga yjet botërore siç është Kim Kardashian, tregoi me anë të një video në Instagram fytyrën e saj pas asnjë lloj ndërhyrje […]

LEXO TE PLOTE