Connect with Us

VIDEO- Kylie Jenner bëhet këngëtare dhe realizon ëndrrën e fansave/ Miliarderja regjistron këngën e parë

Showbizz

VIDEO- Kylie Jenner bëhet këngëtare dhe realizon ëndrrën e fansave/ Miliarderja regjistron këngën e parë

Publikuar

-

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner mesa duket nuk do të qëndrojë vetëm në botën e make-up. Edhe pse ka pak muaj që ajo është ndarë me ish bashkëshortin e saj Travis Scott, Kylie dëshiron të hyjë në botën e muzikës duke regjistruar këngën e saj të parë të quajtur “Rise and Shine”.

Kjo ka bërë që fansat e saj të gëzohen shumë, sepse ishte ëndrra e tyre që Kylie të shfaqej edhe si një këngëtare sepse fama e saj do të shkojë përtej Amerikës.

Së fundmi, në një video të postuar nga vetë miliarderja në Instagram, ajo tregon vajzën e saj 1-vjeçare, teksa kërcen dhe këndon këtë këngë.

Videoja është shoqëruar me shume komente pozitive, dhe të shumtë janë ata që e komplimentojnë 22-vjeçaren për kete iniciative.

Kujtojme se Kylie dhe Travis u ndanë, pasi ky i fundit nuk ishte gati për një fëmijë të dytë.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë më sipër./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: