Connect with Us

VIDEO-Tym dhe femra seksi/ Noizy sapo publikoi hitin e radhës me reperët e njohur ndërkombëtar

Showbizz

VIDEO-Tym dhe femra seksi/ Noizy sapo publikoi hitin e radhës me reperët e njohur ndërkombëtar

Publikuar

-

VIDEO-Tym dhe femra seksi/ Noizy sapo publikoi hitin e radhës me reperët e njohur ndërkombëtar

Reperi Noizy iu kishte premtuar fansave se me 18 Tetor do të sillte një bashkëpunim ndërkombëtar me reperat më në zë të momentit.

Si gjithmonë ai nuk i zhgënjeu fansat e tij. Reperi sapo ka publikuar  klipin më të ri “Colpo Grosso” në bashkëpunim me SNIK, CAPO PLAZA dhe GUÈ PEQUENO.

Vajza të bukura dhe seksi, dhe një këngë plot ritëm ishte gjithçka që Noizy kishte menduar të sillte këtë herë. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një femër e shëmtuar mbetet e shëmtuar”/ Spartak Ngjela tregon se kur i afrohet një femre dhe çfarë e tërheq më shumë

Publikuar

-

Nga

Avokati i njohur Spartak Ngjela ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth të bukurës dhe se çfarë ai percepton një femër të bukur. Gjatë bisedës ai ka treguar në mënyrë të prerë që nuk do t’i afrohej kurrë nëse një femër do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Angela Martini më në fund e pranon: “Po, kam qenë e lidhur me Kanye West, bashkëshortin e Kim Kardashian”

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Angela në vitin 2011 është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Kanye Ëest, i cili sot është bashkëshorti i Kim Kardashian. Ajo asokohe i ka mohuar këto fjalë, por sonte në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel e ka konfirmuar. “Meqë ti nuk e ke problem […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kylie Jenner i dërgon mesazhin Travis: “Po kërkon personin e gabuar”

Publikuar

-

Nga

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner dhe ish partneri i saj Travis Scott, prej ditësh janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre pas shumë vitesh lidhjem nga e cila kanë një vajzë. Ata nuk janë parë më së bashku dhe madje thuhet se Travis është zhvendosur në një tjetër shtëpi, por ai e […]

LEXO TE PLOTE